Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Rusko ve 21. století

Knihy

Rusko ve 21. století

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Rusko ve 21. století. Politika, ekonomika, kultura - Iličeva Ludmila;Komarovskij Vladimir;Prorok Vladimír;Kolektiv. Ruská federace byla a zůstává jedním z důležitých evropských a světových politických hráčů. Přiblížit současné Rusko, jeho politiku, ekonomiku a kulturu českému čtenáři je jedním z cílů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914

Jaké má kniha
Rusko ve 21. století
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Rusko ve 21. století

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 382 Kč

Publikace: Rusko ve 21. století. Politika, ekonomika, kultura - Iličeva Ludmila;Komarovskij Vladimir;Prorok Vladimír;Kolektiv. Ruská federace byla a zůstává jedním z důležitých evropských a světových politických hráčů. Přiblížit současné Rusko, jeho politiku, ekonomiku a kulturu českému čtenáři je jedním z cílů autorů této kolektivní monografie. Monografie je společným dílem předních ruských odborníků z akademické sféry, kteří se profesionálně zabývají problémy rozvoje politického systému Ruska, postavením Ruska v » ... a dál?

Produkt Rusko ve 21. století

Rusko ve 21. století - parametry

Název produktu: Rusko ve 21. století
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 382 Kč
Maximální cena: 382 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Rusko ve 21. století. Politika, ekonomika, kultura - Iličeva Ludmila;Komarovskij Vladimir;Prorok Vladimír;Kolektiv. Ruská federace byla a zůstává jedním z důležitých evropských a světových politických hráčů. Přiblížit současné Rusko, jeho politiku, ekonomiku a kulturu českému čtenáři je jedním z cílů autorů této kolektivní monografie. Monografie je společným dílem předních ruských odborníků z akademické sféry, kteří se profesionálně zabývají problémy rozvoje politického systému Ruska, postavením Ruska v mezinárodních vztazích, situací ruské ekonomiky na prahu 21. století, otázkami rozvoje kultury Ruska, včetně scénářů možného vývoje. Práce zahrnuje i analýzu česko-ruských a slovensko-ruských vztahů, kterou zpracovali čeští a slovenští odborníci. Snahou všech autorů bylo poskytnout věcnou a vyváženou informaci, která by umožnila čtenáři samostatně analyzovat problémy současného Ruska. Důležité je i to, že práce ukazuje, jak ruští odborníci vnímají ruské problémy a ruské perspektivy v globalizovaném světě. Kniha je určena vědcům v oblasti společenských věd, studentům a i širší veřejnosti, kterou zajímá, co se dnes v Rusku odehrává. Publikace: Rusko ve 21. století. Politika, ekonomika, kultura - Iličeva Ludmila;Komarovskij Vladimir;Prorok Vladimír;Kolektiv.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.