Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Rusko - český slovník - 245 tisíc

Učebnice/Odborná literatura

Rusko - český slovník - 245 tisíc

Hodnocení: 1x
  • 4

Rusko-český slovník - 245 tisíc - neuveden Hlavním cílem tohoto obsáhlého slovníku je poskytnout uživatelům co nejširší informaci o ruské slovní zásobě, se kterou se můžeme setkat v textech publicistických, populárně vědeckých i beletristických. Zvláštní pozornost byla věnována novým slovům a slovním spojením, která ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90885
skladem

Jaké má kniha
Rusko - český slovník -..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Rusko - český slovník - 245 tisíc koupíte i tady

Specifikace Rusko - český slovník - 245 tisíc

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 104 Kč

Hlavním cílem tohoto obsáhlého slovníku je poskytnout uživatelům co nejširší informaci o ruské slovní zásobě, se kterou se můžeme setkat v textech publicistických, populárně vědeckých i beletristických. ... a dál?

Produkt Rusko - český slovník - 245 tisíc

Rusko - český slovník - 245 tisíc - parametry

Název produktu: Rusko - český slovník - 245 tisíc
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 104 Kč
Maximální cena: 899 Kč
Ušetríte až: 795 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rusko-český slovník - 245 tisíc - neuveden Hlavním cílem tohoto obsáhlého slovníku je poskytnout uživatelům co nejširší informaci o ruské slovní zásobě, se kterou se můžeme setkat v textech publicistických, populárně vědeckých i beletristických. Zvláštní pozornost byla věnována novým slovům a slovním spojením, která vznikla v ruštině v posledních letech v souvislosti s hlubokými politickými a hospodářskými proměnami. Předností slovníku je úsporně zpracovaná gramatická charakteristika jednotlivých hesel v systému odkazů na mluvnické tabulky a na seznam nepravidelných sloves. Součástí slovníku je též slovníček zeměpisných jmen a slovníček nejpoužívanějších zkratek. Kvalitu slovníku výrazně zvyšuje uvádění bohaté frazeologie. Výběr slov a slovních spojení i způsob zpracování činí ze slovníku spolehlivou pomůcku při studiu ruského jazyka a literatury. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Slovníky | Ruské slovníky | Rusko-české od LEDA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.