Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ruediger Schache: Tajemství plánu vašeho života - Odkud, kam, proč?

Knihy naučná literatura

Ruediger Schache: Tajemství plánu vašeho života - Odkud, kam, proč? cena od 0 Kč

Ruediger Schache: Tajemství plánu vašeho života - Odkud, kam, proč?

Hodnocení: 1x
  • 4

Co přesně hledá vaše duše? Kam vás chce život dovést? Nic z toho, co prožíváme, se neděje náhodou. Ve své nové knize se Ruediger Schache věnuje těmto otázkám: Co je smyslem mého vlastního života? Jak ve skutečnosti vzniká to, co pociťuji jako štěstí, a jak se k němu dostat? Popisuje zde, jak má každý člověk svůj ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Ruediger Schache: Tajemství plánu vašeho života - Odkud, kam, proč? - parametry

Název produktu: Ruediger Schache: Tajemství plánu vašeho života - Odkud, kam, proč?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Co přesně hledá vaše duše? Kam vás chce život dovést? Nic z toho, co prožíváme, se neděje náhodou. Ve své nové knize se Ruediger Schache věnuje těmto otázkám: Co je smyslem mého vlastního života? Jak ve skutečnosti vzniká to, co pociťuji jako štěstí, a jak se k němu dostat? Popisuje zde, jak má každý člověk svůj osobní plán duše, a tím i svou vlastní, jedinečnou cestu určení k naplněnému životu. Abychom mohli po této cestě kráčet, musíme porozumět různým signálům a znamením. I tomu, proč se dosud všechno odehrávalo přesně tak a ne jinak, jak a proč vysílá duše určité signály a co hledá. Jaký význam mají rodina, naše tělo, nadání a schopnosti. A co nám vypovídají určité události. Na cestě za splněnými přáními a touhami se učíme rozšifrovávat řeč života a za vším chápat existenci důkladného řádu. A tak se můžeme začít ptát: Co přesně se učíme ze vztahů k našim bližním, jaká úloha leží v setkání s nimi? Co je zapotřebí uvést do pořádku, co se má prožít a co vykonat? Čím víc o tom víme, tím lepší budou naše rozhodnutí. Spolu s autorem se naučíme rozluštit skrytý plán duše, abychom dokázali nalézt naplnění, štěstí a osobní smysl svého života. Publikace: Tajemství plánu vašeho života - Odkud, kam, proč? - Ruediger Schache. Autor se nám snaží objasnit význam lidské duše a to, jak poznáme

své individuální místo v životě. Každý člověk má svůj životní úkol.

Co pro někoho znamená splnění všech přání, jiného nechává zcela

chladným. To, jestli jsme schopni prožívat štěstí, lásku a naplnění

a uvědomit si smysl svého bytí, závisí na tom, zda se řídíme plánem

své duše. A tento plán je pro každého z nás jiný.

Od R. Schacheho Euromedia Group vydala Tajemství přitažlivosti

srdce, Tajemství sedmi závojů Publikace: Tajemství plánu vašeho života - Odkud, kam, proč? - Ruediger Schache.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.