Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ruediger Dahlke, Dorothea Neumayr: Půst plný pohody

Knihy naučná literatura

Ruediger Dahlke, Dorothea Neumayr: Půst plný pohody

Hodnocení: 1x
  • 4

Je dokázáno, že půstem se zjemňují smysly a čistí se celý organismus. Po ukončení půstu člověk lépe vidí a slyší, má lepší čich a chuť, jeho citlivost se výrazně zvyšuje. Za účelem tříbení smyslů je třeba vědomí trénovat konkrétním cvičením. Půst neznamená jen odříkání. Abychom se ve své kůži cítili opravdu příjemně, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ruediger Dahlke, Dorothea Neumayr: Půst plný pohody

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 159 Kč

Publikace: Půst plný pohody - Dahlke Ruediger;Neumayr Dorothea. Je dokázáno, že půstem se zjemňují smysly a čistí se celý organismus. Po ukončení půstu člověk lépe vidí a slyší, má lepší čich a chuť, jeho citlivost se výrazně zvyšuje. Za účelem tříbení smyslů je třeba vědomí trénovat konkrétním cvičením. Půst neznamená jen odříkání. Abychom se ve své kůži cítili opravdu příjemně, můžeme se oddat nejrůznějším smyslovým požitkům. Publikace: Půst plný pohody - Dahlke Ruediger;Neumayr Dorothea. ... a dál?

Produkt Ruediger Dahlke, Dorothea Neumayr: Půst plný pohody

Ruediger Dahlke, Dorothea Neumayr: Půst plný pohody - parametry

Název produktu: Ruediger Dahlke, Dorothea Neumayr: Půst plný pohody
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 159 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Je dokázáno, že půstem se zjemňují smysly a čistí se celý organismus. Po ukončení půstu člověk lépe vidí a slyší, má lepší čich a chuť, jeho citlivost se výrazně zvyšuje. Za účelem tříbení smyslů je třeba vědomí trénovat konkrétním cvičením. Půst neznamená jen odříkání. Abychom se ve své kůži cítili opravdu příjemně, můžeme se oddat nejrůznějším smyslovým požitkům. K dispozici máme vonné přísady do koupele, pleťový peeling, cviky pro dobrou pohodu. Každý den v týdnu představuje jednu archetypální kvalitu, která souvisí s příslušnými tématy. Například umění oprostit se od psychické zátěže, probuzení laskavosti, odhodlání k činu, rozhodnost, tvorba vlastních životních vizí. Ruediger Dahlke k léčivým účinkům půstu říká: "Neznám nic, s čím by si postící se organismus nedokázal poradit. Přestože mám třicetiletou praxi s vedením postních seminářů, stále znovu se setkávám se zázraky."Je dokázáno, že půstem se zjemňují smysly a čistí se celý organismus. Po ukončení půstu člověk lépe vidí a slyší, má lepší čich a chuť, jeho citlivost se výrazně zvyšuje. Za účelem tříbení smyslů je třeba vědomí trénovat konkrétním cvičením. Půst neznamená jen odříkání. Abychom se ve své kůži cítili opravdu příjemně, můžeme se oddat nejrůznějším smyslovým požitkům. K dispozici máme vonné přísady do koupele, pleťový peeling, cviky pro dobrou pohodu. Každý den v týdnu představuje jednu archetypální kvalitu, která souvisí s příslušnými tématy. Například umění oprostit se od psychické zátěže, probuzení laskavosti, odhodlání k činu, rozhodnost, tvorba vlastních životních vizí. Ruediger Dahlke k léčivým účinkům půstu říká: "Neznám nic, s čím by si postící se organismus nedokázal poradit. Přestože mám třicetiletou praxi s vedením postních seminářů, stále znovu se setkávám se zázraky." Popis Dr. Ruediger Dahlke (1951) je proslulý lékař a terapeut v oblasti přírodního léčitelství, homeopatie a psychoterapie, zapálený popularizátor alternativních cest ke zdraví a renomovaný autor řady bestsellerů v jedné osobě. Úryvek z úvodu: Právě půst je ideální možností k návratu a obnovy, cestou ke spočinutí a zakotvení ve vlastním nitru, k odhalení vnitřního pramene a oživení smyslů. Ty se regenerují v nejvyšší možné míře, ale nejenom to. Otevírají se krásám vnitřního i vnějšího světa, respektive přírody. Z tohoto pohledu může být půst skutečně radostný, ačkoli se zpravidla netěší mimořádné oblibě. (...) Záměrem naší knihy je posílit duši, dopřát jí růst a požitek ze života, zatímco tělo se bude odříkáním regenerovat. (...) Zintenzivnění smyslového vnímání znamená povětšinou i krásnější a působivější zážitky, a tudíž intenzivnější život. A právě to je naším cílem v širším smyslu slova. Tato kniha vás chce vést, přivést a svést k tomu, abyste se ve své kůži cítili dobře, abyste se stali svrchovanými pány svých smyslů a mohli tak prožívat plnější život všemi smysly. Rozměry: 150 x 235 mm Počet stran: 131


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.