Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Rudolf Suk, Petra Suková: Pohádky čaroděje Archibalda I Díl 2

Knihy

Rudolf Suk, Petra Suková: Pohádky čaroděje Archibalda I Díl 2

Hodnocení: 0x
  • 4

Pohádky čaroděje Archibalda - díl II. - Petra Suková, Rudolf Suk V II. dílu Starohradských pohádek čaroděje Archibalda I. najdete dalších 7 ze 77 starohradských pohádek a příběhů o obyvatelích Zámeckého pohádkového sklepení a Hradní pohádkové půdy. Knížka je doplněna mnoha obrázky zdejších pohádkových bytostí, jejich ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Jaké má kniha
Pohádky čaroděje Archib..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Rudolf Suk, Petra Suková: Pohádky čaroděje Archibalda I Díl 2

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 195 Kč

Pohádky čaroděje Archibalda - díl II. - Petra Suková, Rudolf Suk V II. dílu Starohradských pohádek čaroděje Archibalda I. najdete dalších 7 ze 77 starohradských pohádek a příběhů o obyvatelích Zámeckého pohádkového sklepení a Hradní pohádkové půdy. Knížka je doplněna mnoha obrázky zdejších pohádkových bytostí, jejich příbytků a zajímavých hradních zákoutí.Obsah: 1. Jak nejvyšší pohádkový čaroděj Archibald I. na hrad a zámek Staré Hrady přišel. 2. Pohádka o drahu Třífrňákovi. 3. Pohádka ze Zimního království 4. » ... a dál?

Produkt Rudolf Suk, Petra Suková: Pohádky čaroděje Archibalda I Díl 2

Rudolf Suk, Petra Suková: Pohádky čaroděje Archibalda I Díl 2 - parametry

Název produktu: Rudolf Suk, Petra Suková: Pohádky čaroděje Archibalda I Díl 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 210 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pohádky čaroděje Archibalda - díl II. - Petra Suková, Rudolf Suk V II. dílu Starohradských pohádek čaroděje Archibalda I. najdete dalších 7 ze 77 starohradských pohádek a příběhů o obyvatelích Zámeckého pohádkového sklepení a Hradní pohádkové půdy. Knížka je doplněna mnoha obrázky zdejších pohádkových bytostí, jejich příbytků a zajímavých hradních zákoutí.Obsah: 1. Jak nejvyšší pohádkový čaroděj Archibald I. na hrad a zámek Staré Hrady přišel. 2. Pohádka o drahu Třífrňákovi. 3. Pohádka ze Zimního království 4. Pohádka o čaroději Mydlifousovi 5. Pohádka o starohradských skřítcích 6. Pohádka o víle Vitamíně a sedmi bacilácích 7. Pohádka o hostinském Hamounovi 8. Pohádka o čarodějném učni PanPínovi 9. Závěr 10. Představení pohádkovýh bytostíRozsah celkem: 109 stranMistr Karel Gott s rodinou v neděli 11. 9. 2011 navšítvili hrad a zámek Staré Hrady. V rytířském převleku pokřtili slavnostně Starohradské pohádky čaroděje Archibalda I. a stali se tak kmotry našich pohádek. z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro školáky | Pohádky | České pohádky od Staré Hrady naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.