Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Rudolf Řežábek: Měnová politika a její interakce s politikou fiskální

Knihy

Rudolf Řežábek: Měnová politika a její interakce s politikou fiskální

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Měnová politika a její interakce s politikou fiskální - Rudolf Řežábek. Čtenáři se dostává do rukou v českém prostředí zcela jedinečná publikace. Unikátnost předkládané práce spočívá hlavně v tom, že se v české ekonomické literatuře jedná o první takto hlubokou analýzu interakce měnové a fiskální politiky jak z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Rudolf Řežábek: Měnová politika a její interakce s politikou fiskální koupíte i tady

Specifikace Rudolf Řežábek: Měnová politika a její interakce s politikou fiskální

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 115 Kč

Čtenáři se dostává do rukou v českém prostředí zcela jedinečná publikace. Unikátnost předkládané práce spočívá hlavně v tom, že se v české ekonomické literatuře jedná o první takto hlubokou analýzu in ... a dál?

Produkt Rudolf Řežábek: Měnová politika a její interakce s politikou fiskální

Rudolf Řežábek: Měnová politika a její interakce s politikou fiskální - parametry

Název produktu: Rudolf Řežábek: Měnová politika a její interakce s politikou fiskální
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 115 Kč
Maximální cena: 190 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Měnová politika a její interakce s politikou fiskální - Rudolf Řežábek. Čtenáři se dostává do rukou v českém prostředí zcela jedinečná publikace. Unikátnost předkládané práce spočívá hlavně v tom, že se v české ekonomické literatuře jedná o první takto hlubokou analýzu interakce měnové a fiskální politiky jak z teoretického, tak z empirického pohledu. Práce je inspirována především zahraničními zkušenostmi a výzkumem, a zároveň praktickou zkušeností autora v oblasti interakce měnové a fiskální autority. Publikace vyplňuje v podmínkách České republiky, a v souvislosti s poslední globální finanční a ekonomickou krizí, mezeru v oblasti výzkumu interakce měnové a fiskální autority na bázi teorie her. Vybudovaný teoretický rámec, včetně empirické aplikace na datech z České republiky, představuje pro hospodářskopolitické instituce robustní nástroj pro analýzu praktického provádění měnové a fiskální politiky a z toho plynoucích hospodářskopolitických implikací. Předkládaná práce zároveň poskytuje přehled metod používaných k odhadu potenciálního produktu a popis jejich aplikace v České národní bance a na Ministerstvu financí ČR. Měnová politika a její interakce s politikou fiskální - Rudolf Řežábek od nakladatelství Karolinum v kategorii | | Politologie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.