Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Rozvoj hospicové péče a její bariéry

Knihy naučná literatura

Rozvoj hospicové péče a její bariéry

Hodnocení: 1x
  • 4

Rozvoj hospicové péče a její bariéry - Igor Tomeš, Eva Dragomirecká, Katarina Sedlárová, Daniela Vodáčková. Monografie vypracovaná pracovníky katedry sociální práce a Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v rámci výzkumu „Sociální souvislosti stárnutí obyvatelstva“, zařazeného do širšího výzkumu PRVOUK Univerzity ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Rozvoj hospicové péče a..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Rozvoj hospicové péče a její bariéry koupíte i tady

Specifikace Rozvoj hospicové péče a její bariéry

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 123 Kč

Monografie vypracovaná pracovníky katedry sociální práce a Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v rámci výzkumu „Sociální souvislosti stárnutí obyvatelstva“, zařazeného do širšího výzkumu PRVOUK Uni ... a dál?

Produkt Rozvoj hospicové péče a její bariéry

Rozvoj hospicové péče a její bariéry - parametry

Název produktu: Rozvoj hospicové péče a její bariéry
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 123 Kč
Maximální cena: 190 Kč
Ušetríte až: 67 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rozvoj hospicové péče a její bariéry - Igor Tomeš, Eva Dragomirecká, Katarina Sedlárová, Daniela Vodáčková. Monografie vypracovaná pracovníky katedry sociální práce a Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v rámci výzkumu „Sociální souvislosti stárnutí obyvatelstva“, zařazeného do širšího výzkumu PRVOUK Univerzity Karlovy, shrnuje výsledky výzkumu podpory správy paliativní péče státními a veřejnými institucemi. Soustřeďuje se zejména na otázky veřejné podpory hospicové péče. Na základě rozhovoru s řediteli velké většiny existujících hospiců v České republice a na základě skupinových rozhovorů (metodou focus group) se zaměstnanci ve vybraných hospicích docházejí autoři k závěru, že hospicová péče nemá dostatečnou podporu veřejných institucí a veřejnosti. Paliativní péče nabízená hospici je přitom obecně považovaná za podstatně kvalitnější než péče poskytovaná v nemocničních a jim podobných zdravotních zařízeních; vyšší kvalita byla zjištěna zejména v sociálních a duchovních dimenzích hospicové péče, které činí proces umírání důstojnějším. Ze zjištění je dovozena potřeba větší podpory státní a veřejné správy hospicům. Rozvoj hospicové péče a její bariéry - Igor Tomeš, Eva Dragomirecká, Katarina Sedlárová, Daniela Vodáčková od nakladatelství Karolinum v kategorii | Sociologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.