Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Rostislav Michálek: Správní delikty na úseku bezpečnosti a plynulosti silničního provozu

Učebnice/Odborná literatura

Rostislav Michálek: Správní delikty na úseku bezpečnosti a plynulosti silničního provozu

Hodnocení: 1x
  • 4

Správní delikty na úseku bezpečnosti a plynulosti silničního provozu - Rostislav Michálek . Publikace se zabývá problematikou správních deliktů na úseku bezpečnosti a plynulosti silničního provozu z mnoha pohledů. Popisuje a analyzuje platnou právní úpravu na daném úseku a snaží se vyložit její smysl zejména za ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Rostislav Michálek: Správní delikty na úseku bezpečnosti a plynulosti silničního provozu koupíte i tady

Specifikace Rostislav Michálek: Správní delikty na úseku bezpečnosti a plynulosti silničního provozu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 319 Kč

Publikace se zabývá problematikou správních deliktů na úseku bezpečnosti a plynulosti silničního provozu z mnoha pohledů. Popisuje a analyzuje platnou právní úpravu na daném úseku a snaží se vyložit ... a dál?

Produkt Rostislav Michálek: Správní delikty na úseku bezpečnosti a plynulosti silničního provozu

Rostislav Michálek: Správní delikty na úseku bezpečnosti a plynulosti silničního provozu - parametry

Název produktu: Rostislav Michálek: Správní delikty na úseku bezpečnosti a plynulosti silničního provozu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 319 Kč
Maximální cena: 484 Kč
Ušetríte až: 165 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Správní delikty na úseku bezpečnosti a plynulosti silničního provozu - Rostislav Michálek . Publikace se zabývá problematikou správních deliktů na úseku bezpečnosti a plynulosti silničního provozu z mnoha pohledů. Popisuje a analyzuje platnou právní úpravu na daném úseku a snaží se vyložit její smysl zejména za pomocí četné judikatury českých i zahraničních soudů. Publikace je zaměřena na řešení aktuálních otázek správní praxe, se kterými se správní orgány v této oblasti potýkají, a které bývají autory komentářů nejvíce používaných předpisů často opomíjeny. Je rozdělena na čtyři části, přičemž první se věnuje obecným aspektům těchto deliktů, např. pojmovým znakům správních deliktů a ukládáním sankcím. Druhá část se věnuje řízení o správních deliktech před správním orgánem prvního stupně, a to od základních zásad tohoto řízení, přes společné, přípravné a nalézací řízení, k rozhodnutí o správním deliktu. V této části jsou podrobně rozvedeny některé problematické procesněprávní oblasti ve světle aktuální judikatury, jako např. otázky doručování písemností, omluv z ústního jednání a procesní obstrukce. Třetí část se zabývá jednotlivými správními delikty na daném úseku, zejména s pohledu jejich dokazování. Při jejich výběru je nejvýznamnějším vodítkem pro to, zda se správnímu deliktu v publikaci věnovat jeho bodové ohodnocení v rámci bodového systému, jedná-li se o přestupek. V takovém případě jsou uvedeny i jiné správní delikty provozovatele vztahující se k tomuto přestupku. Čtvrtá část se potom věnuje řízením, které s danými správními delikty souvisí, tj. řízením o zadržení řidičského průkazu a bodovému systému. Publikace byla vytvořena jako pomůcka pro správní orgány projednávající nejen správní delikty na daném úseku, Policii ČR, Obecní policii, advokáty a školitele řidičů, nýbrž také jako informační zdroj pro širokou veřejnost. První dvě části jsou široce využitelné pro celou oblast správního trestání, nikoliv pouze pro projednávání daných správních deliktů. Správní delikty na úseku bezpečnosti a plynulosti silničního provozu - Rostislav Michálek od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.