Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ros Taylor: Sebedůvěra v práci

Knihy naučná literatura

Ros Taylor: Sebedůvěra v práci

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Zdravá sebejistota je základem úspěchu. Díky ní dokážeme více a máme lepší výsledky. Tato knížka vám pomůže zvýšit vaši sebedůvěru a dále ji rozvíjet. Na začátku se v podrobném dotazníku dozvíte, jaké je vaše sebehodnocení, a pak vás již zkušená psycholožka provede světem sebedůvěry a podělí se o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Sebedůvěra v práci
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ros Taylor: Sebedůvěra v práci koupíte i tady

Specifikace Ros Taylor: Sebedůvěra v práci

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 103 Kč

Zdravá sebejistota je základem úspěchu. Díky ní dokážeme více a máme lepší výsledky. Tato knížka vám pomůže zvýšit vaši sebedůvěru a dále ji rozvíjet. Na začátku se v podrobném dotazníku dozvíte, jaké ... a dál?

Produkt Ros Taylor: Sebedůvěra v práci

Ros Taylor: Sebedůvěra v práci - parametry

Název produktu: Ros Taylor: Sebedůvěra v práci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 103 Kč
Maximální cena: 274 Kč
Ušetríte až: 171 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Zdravá sebejistota je základem úspěchu. Díky ní dokážeme více a máme lepší výsledky. Tato knížka vám pomůže zvýšit vaši sebedůvěru a dále ji rozvíjet. Na začátku se v podrobném dotazníku dozvíte, jaké je vaše sebehodnocení, a pak vás již zkušená psycholožka provede světem sebedůvěry a podělí se o nejzajímavější zjištění, která vyplynula z rozhovorů s dvaceti profesně velmi úspěšnými osobnostmi. Pomůže vám uvědomit si, kdo vlastně jste a co umíte, jak prezentovat svou osobnost jako značku, jak vybudovat své společenské já a přizpůsobit svůj projev nárokům pracovního trhu, ale také jak zapracovat na svých přesvědčovacích schopnostech, emoční stabilitě, řeči těla a jak zvládat konfliktní situace. V knížce dále najdete rozhovory s hledači talentů, kteří prozrazují, co očekávají od ideálního zaměstnance, a rady, které vám pomohou stát se sebevědomým lídrem. Závěrečná část je pak věnována nejdůležitějšímu principu sebedůvěry v práci - tajemství charismatu. Staňte se s tou to knihou úspěšnější v práci a posuňte se v kariéře kupředu. Z obsahu: O autorce 9 Než začneme 10 Sebedůvěra začíná zde 11 Seznam dvaceti účastníků výzkumu 14 Dotazník sebedůvěry 15 Zajímavé postřehy 16 Test sebehodnocení 17 Výsledky testu sebehodnocení 18 ČÁST PRVNÍ Kdo vlastně jste...? Kapitola první Osobní přínos v práci 23 Silné stránky osobnosti 24 Geny versus výchova 25 Vzpomínky na dětství 27 Kapitola druhá Transakční analýza Erica Bernea 29 Ego Rodič 29 Ego Dítě 30 Ego Dospělý 31 Transakční analýza v práci 32 Kapitola třetí Teorie vlastní účinnosti Alberta Bandury 37 Červený balon jako inspirace 37 Vezměte život do svých rukou 39 Kapitola čtvrtá Naučený optimismus Martina Seligmana 43 Humor 44 Dotazník - Původ optimismu 45 Optimismus se dá naučit 47 Kapitola pátá H. J. Eysenck a teorie extroverze-introverze 51 Extrovertní povaha 53 Introvertní povaha 53 Kapitola šestá Teorie chování typu A a typu B podle Friedmana a Rosenmana 55Hněv 56 Kapitola sedmá Rozmanitost palety života 59 Věznice Barlinnie 59 Podnikání 60 Naučte se hájit své postoje 61 Mé vzory na cestě k sebedůvěře 62 Vaše vzory na cestě k sebedůvěře 63 ČÁST DRUHÁ Značka sebedůvěry Kapitola osmá Značka z ptačí perspektivy 67 Obchodní označení 68 První dojmy 70 Kapitola devátá Velká očekávání 77 Co očekáváte? 78 Recept na sebedůvěru v kariéře 79 Kapitola desátá Naučte se texty 87 Váš vůdcovský styl 88 Váš příběh 99 Kapitola jedenáctá Vaše sebevědomé společenské já 103 Dojem 104 Myšlenka 104 Emoce 105 Akce 105 Vaše značka 107 Vaše značka za jednu minutu - cvičení 109 ČÁST TŘETÍ Přesvědčovací schopnosti a sebedůvěra v práci Shrnutí 113 Kapitola dvanáctá Příjemný dojem a podobnost 115 Přesvědčivá řeč těla a její význam 117 Podobnost 117 Zrcadlení 118 Rovnoprávnost 119 Kapitola třináctá Asociativní myšlení, odměna a vzájemnost 125 Asociativní myšlení 125 Odměna 127 Reciprocita 131 Kapitola čtrnáctá Zdvořilé jednání s problémovými lidmi 133 Taktika PEŘD 133 Kapitola patnáctá Vytrvalost a nadšení 139 Vytrvalost 139 N


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.