Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Ros Asquith: Akta usoužené puberťačky

Próza - beletrie

Ros Asquith: Akta usoužené puberťačky

Hodnocení: 1x
  • 4

Seznamujeme se s životem Scarlett(Letty - El) Chubbové, která se rozhodla vést si deník. Asquithová Ros: Akta usoužené puberťačky - Seznamujeme se s životem Scarlett(Letty - El) Chubbové, která se rozhodla vést si deník. Má mladšího bratra Bendžího, který se bojí podlahy, otce, který se snaží vydat román a matku, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87654
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ros Asquith: Akta usoužené puberťačky

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 89 Kč

Seznamujeme se s životem Scarlett(Letty - El) Chubbové, která se rozhodla vést si deník. Asquithová Ros: Akta usoužené puberťačky - Seznamujeme se s životem Scarlett(Letty - El) Chubbové, která se rozhodla vést si deník. Má mladšího bratra Bendžího, který se bojí podlahy, otce, který se snaží vydat román a matku, která touží být umělkyní. Sama Letty se snaží zapomenout na Adama Stonea a stát se režisérkou. Jednou vidí ve škole super kluka ale neví kdo to je, víckrát ho nezahlédne. Začne chodit na filmařský kurz. » ... a dál?

Produkt Ros Asquith: Akta usoužené puberťačky

Ros Asquith: Akta usoužené puberťačky - parametry

Název produktu: Ros Asquith: Akta usoužené puberťačky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Seznamujeme se s životem Scarlett(Letty - El) Chubbové, která se rozhodla vést si deník. Asquithová Ros: Akta usoužené puberťačky - Seznamujeme se s životem Scarlett(Letty - El) Chubbové, která se rozhodla vést si deník. Má mladšího bratra Bendžího, který se bojí podlahy, otce, který se snaží vydat román a matku, která touží být umělkyní. Sama Letty se snaží zapomenout na Adama Stonea a stát se režisérkou. Jednou vidí ve škole super kluka ale neví kdo to je, víckrát ho nezahlédne. Začne chodit na filmařský kurz. Snaží se objasnit Adamovi, který utekl za prací, že to s Danielem byla jen nehoda. Pro svůj projekt na filmařském kurzu se v metru snaží vyfotografovat co nejlepší objekty. Moc jí to nejde, nenaskytne se vhodná příležitost. Kamarádka zanechala Letty kontakt na Basila, přítele Adama. Letty se mu snaží dovolat ale marně, chce aby jí dal na Adama nějaký kontakt. Nakonec se mu ale přece jen dovolá a Basil oznámí, že Adam na pár… Albatros Akta usoužené puberťačky

Kniha s příběhy patnáctileté slečny, která již nechce být celá usoužená.

Výstižné ilustrace našeho předního výtvarníka pana Poše, dokreslují popis usoužených dnů patnáctileté Letty Chubbové. Příběhy nechávají čtenářkám nahlédout do soukromí této dívky, která postupně zjišťuje, že nejde pofňukávat kvůli každé hlouposti. Že je lepší zkusit zapisovat splněná předsevzetí pro posun do podovějšího stavu, kdy se dají problémy nejen unést, ale dá se získat i nová energie a nová motivace k větším cílům. Pro Letty třeba vize, že by se mohla stát filmovou režisérkou.

Autor: Ros Asquithová

Ilustrace: Petr Poš

Vhodné pro děti od 12 let

Počet stran: 256

Jazyk: Čeština

Vazba: brožovaná lepená

Rozměry: 13 x 20 cm

Země původu: ČR Albatros Akta usoužené puberťačky

Kniha s dalšími příběhy patnáctileté Letty Chubbové.

Honem čtěte, než tuhle zprávu o stavu mojí duše spálím! I když - proč bych to dělala? Jen klidně nahlídněte do mýho soukromí. Třeba poznáte, že nestojí za to fňukat kvůli hloupostem a že trable, co vás trápí, mají i ostatní a taky se s nimi musí srovnat. Milí spoluusouženci, tři měsíce jsem si poctivě zapisovala, jak plním svá předsevzetí, abych se katapultovala do pohodovýho stavu nabitýho energií a byla ze mně děsně chytrá osoba, třeba slavná filmová režisérka. A protože jsem kámoška, tak se s vámi o to podělím. Vaše Letty Chubbová.

Autor: Ros Asquithová

Ilustrace: Petr Poš

Věk: 12+

Počet stran: 256

Jazyk: Čeština

Vazba: brožovaná lepená

Rozměry: 13 x 20 cm

Země původu: ČR Publikace: Akta usoužené puberťačky - Ros Asquithová. Bestsellerovou britskou autorku Ros Asquithovou už měli naši

čtenáři (a hlavně čtenářky) příležitost poznat: ve vtipném Průvodci

usoužených puberťáků láskou se představila jako patnáctiletá Letty

Chubbová. Tahle kamarádská duše a rozená radilka má vzácný dar –

trable a strasti umí nadlehčit smyslem pro humor. Publikace: Akta usoužené puberťačky - Ros Asquithová. Akta usoužené puberťačky nv. - ALBATROS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožov


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.