Srovnání cen » Nábytek a bytové doplňky » Střešní okna » Dřevěná střešní okna » Srovnání cen RoofLITE CORE

Dřevěná střešní okna

RoofLITE CORE

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Dřevěné RoofLITE CORE. CORE - více světla!  Produktová řada CORE - střešní okna s otočným středovým závěsem, s elegantní ovládací kličkou umožňující pasivní větrání ve druhé zamčené poloze. Okna typu CORE lze namontovat do střech se sklonem 15-90 stupňů. Exkluzívní provedení oken Vám umožní o 10% vyšší průnik denního ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace RoofLITE CORE

Kategorie Dřevěná střešní okna
Výrobce Rooflite
Nejnižší cena 2 920 Kč
Typ zasklení Dvojsklo

RoofLITE DPX sleduje inovační trendy v segmentu střešních oken a nabízí tolik žádané provedení okna s nižším rámem. Esteticky velice zdařilé okno se zárukou 10 let. ... a dál?

Produkt RoofLITE CORE

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Fakro FTP-V U5

Fakro FTP-V U5

od 6 492 Kč

FAKRO FTT U6

FAKRO FTT U6

od 10 078 Kč

FAKRO FTS U2

FAKRO FTS U2

od 3 674 Kč

Fakro FTP-V U3

Fakro FTP-V U3

od 4 592 Kč

DAKEA GOOD KDV M4A

DAKEA GOOD KDV M4A

od 4 100 Kč

DAKEA BETTER KAV F6A

DAKEA BETTER KAV F6A

od 5 015 Kč

Novinky z okolí


RoofLITE AERO

RoofLITE AERO

od 3 540 Kč

RoofLITE AERO

RoofLITE AERO

od 3 540 Kč

VELUX GGU 0062 CK02

VELUX GGU 0062 CK02

od 11 850 Kč

VELUX GGU 0066 UK08

VELUX GGU 0066 UK08

od 19 947 Kč

VELUX GGU 0066 CK04

VELUX GGU 0066 CK04

od 10 621 Kč

VELUX GGL 3062 CK04

VELUX GGL 3062 CK04

od 10 977 Kč

RoofLITE CORE - parametry

Název produktu: RoofLITE CORE
Výrobce: Rooflite
Minimální cena: 2 920 Kč
Maximální cena: 4 228 Kč
Ušetríte až: 1 308 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Typ zasklení Dvojsklo
Podrobný popis:

Dřevěné RoofLITE CORE. CORE - více světla!  Produktová řada CORE - střešní okna s otočným středovým závěsem, s elegantní ovládací kličkou umožňující pasivní větrání ve druhé zamčené poloze.

Okna typu CORE lze namontovat do střech se sklonem 15-90 stupňů.

Exkluzívní provedení oken Vám umožní o 10% vyšší průnik denního světla do místnosti, než v případě oken ostatních značek.

Výrobky produktové řady RoofLITE CORE jsou osazeny níže v úrovní střechy, což zvyšuje nejenom efekt tepelné izolace, ale také vnější estetický vzhled. A CORE500 - 4-17-3 okno se standardním dvojsklem plněným argonem a povrchovou úpravou s nízkým faktorem propustnosti tepla.

CORE510 - okno s bílým nátěrem a standardním dvojsklem. Vlastnosti: 

DŘEVO A DŘEVĚNÉ ČÁSTI

Dřevěné rámy a křídla jsou vyrobeny z lamelovaného borovicového dřeva a jsou ošetřeny ochranným nátěrem proti houbám a škůdcům metodou vakuové impregnace, na který je nanesena vrstva laku na vodní bázi za účelem zachování přírodního vzhledu dřeva.

Surovina používaná na výrobu dřevěných dílů pochází z lesů spravovaných metodou trvale udržitelného lesního hospodaření.

Společnost RoofLITE je držitelem certifikátu spotřebitelského řetězce dřeva PEFC. (PEFC - Programme for the Endorsement of Forest Certification) Tepelná izolace:

Střešní okna RoofLITE jsou opatřena dvojsklem o síle 24 mm (sklo plněné argonem), které zajišťuje dobrou tepelnou izolaci. Omezuje tepelné ztráty v zimním období a v letním období je zamezeno přehřátí. Hodnota Uw standardního skla 500: 1,1 W/m2K. Bezpečnost:

Vnější i vnitřní skleněné tabule našich oken jsou vyráběny z plaveného skla. V sériích 700 a 800 je vnější sklo tvrzené. Série 800 je navíc opatřena vnitřním laminovaným bezpečnostním dvojsklem. Na našich oknech používáme kliky z leštěného zinku.

Kliky lze nastavovat do tří různých poloh: pozice úplného uzavření a dvě další pozice, které umožňují pasivní větrání podle potřeby.

Naše okna vyrábíme v evropských výrobních závodech, které splňují předpisy jakostních norem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, přičemž používáme nejmodernější technologické postupy a přísně dodržujeme předpisy norem vztahujících se na průmyslovou výrobu, ochranu životního prostředí a výrobní postupy.

Energetické testy, testy vodotěsnosti jsou prováděny v nezávislých laboratořích IFT Rosenheim GmbH. Certifikace dřeva:

Jedním z nejvýznamnějších cílů naší společnosti je ochrana životního prostředí.

Proto je pro nás mimořádně důležité, abychom dřevo potřebné pro výrobu získávali z lesů spravovaných metodou trvale udržitelného lesního hospodaření.

Společnost RoofLITE je držitelem certifikátu spotřebitelského řetězce dřeva PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification).

To zajišťuje transparentnost cesty dřeva počínaje lesem a hotovým výrobkem konče, a proto mohou naši zákazníci sledovat cestu dřeva "od kolébky až po hrob".

Certifikát byl vystaven třetí nezávislou organizací, a proto můžeme s jistotou prohlásit, že dřevo potřebné k výrobě pochází z lesů spravovaný


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.