Srovnání cen » Nábytek a bytové doplňky » Střešní okna » Dřevěná střešní okna » Srovnání cen RoofLITE CORE

Dřevěná střešní okna

RoofLITE CORE

Hodnocení: 0x
  • 4

Dřevěné RoofLITE CORE. CORE - více světla!  Produktová řada CORE - střešní okna s otočným středovým závěsem, s elegantní ovládací kličkou umožňující pasivní větrání ve druhé zamčené poloze. Okna typu CORE lze namontovat do střech se sklonem 15-90 stupňů. Exkluzívní provedení oken Vám umožní o 10% vyšší průnik denního ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace RoofLITE CORE

Kategorie Dřevěná střešní okna
Výrobce Rooflite
Nejnižší cena 3 035 Kč
Typ zasklení Dvojsklo

RoofLITE DPX sleduje inovační trendy v segmentu střešních oken a nabízí tolik žádané provedení okna s nižším rámem. Esteticky velice zdařilé okno se zárukou 10 let. ... a dál?

Produkt RoofLITE CORE

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


RoofLITE AERO

RoofLITE AERO

od 3 540 Kč

RoofLITE AERO

RoofLITE AERO

od 3 540 Kč

VELUX GGL 3062 MK08

VELUX GGL 3062 MK08

od 13 934 Kč

VELUX GLL 1055 PK08

VELUX GLL 1055 PK08

od 7 734 Kč

VELUX GGL 3062 CK04

VELUX GGL 3062 CK04

od 10 679 Kč

VELUX GGL 3062 FK08

VELUX GGL 3062 FK08

od 13 407 Kč

RoofLITE CORE - parametry

Název produktu: RoofLITE CORE
Výrobce: Rooflite
Minimální cena: 3 035 Kč
Maximální cena: 4 727 Kč
Ušetríte až: 1 693 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Typ zasklení Dvojsklo
Podrobný popis:

Dřevěné RoofLITE CORE. CORE - více světla!  Produktová řada CORE - střešní okna s otočným středovým závěsem, s elegantní ovládací kličkou umožňující pasivní větrání ve druhé zamčené poloze.

Okna typu CORE lze namontovat do střech se sklonem 15-90 stupňů.

Exkluzívní provedení oken Vám umožní o 10% vyšší průnik denního světla do místnosti, než v případě oken ostatních značek.

Výrobky produktové řady RoofLITE CORE jsou osazeny níže v úrovní střechy, což zvyšuje nejenom efekt tepelné izolace, ale také vnější estetický vzhled. A CORE500 - 4-17-3 okno se standardním dvojsklem plněným argonem a povrchovou úpravou s nízkým faktorem propustnosti tepla.

CORE510 - okno s bílým nátěrem a standardním dvojsklem. Vlastnosti: 

DŘEVO A DŘEVĚNÉ ČÁSTI

Dřevěné rámy a křídla jsou vyrobeny z lamelovaného borovicového dřeva a jsou ošetřeny ochranným nátěrem proti houbám a škůdcům metodou vakuové impregnace, na který je nanesena vrstva laku na vodní bázi za účelem zachování přírodního vzhledu dřeva.

Surovina používaná na výrobu dřevěných dílů pochází z lesů spravovaných metodou trvale udržitelného lesního hospodaření.

Společnost RoofLITE je držitelem certifikátu spotřebitelského řetězce dřeva PEFC. (PEFC - Programme for the Endorsement of Forest Certification) Tepelná izolace:

Střešní okna RoofLITE jsou opatřena dvojsklem o síle 24 mm (sklo plněné argonem), které zajišťuje dobrou tepelnou izolaci. Omezuje tepelné ztráty v zimním období a v letním období je zamezeno přehřátí. Hodnota Uw standardního skla 500: 1,1 W/m2K. Bezpečnost:

Vnější i vnitřní skleněné tabule našich oken jsou vyráběny z plaveného skla. V sériích 700 a 800 je vnější sklo tvrzené. Série 800 je navíc opatřena vnitřním laminovaným bezpečnostním dvojsklem. Na našich oknech používáme kliky z leštěného zinku.

Kliky lze nastavovat do tří různých poloh: pozice úplného uzavření a dvě další pozice, které umožňují pasivní větrání podle potřeby.

Naše okna vyrábíme v evropských výrobních závodech, které splňují předpisy jakostních norem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, přičemž používáme nejmodernější technologické postupy a přísně dodržujeme předpisy norem vztahujících se na průmyslovou výrobu, ochranu životního prostředí a výrobní postupy.

Energetické testy, testy vodotěsnosti jsou prováděny v nezávislých laboratořích IFT Rosenheim GmbH. Certifikace dřeva:

Jedním z nejvýznamnějších cílů naší společnosti je ochrana životního prostředí.

Proto je pro nás mimořádně důležité, abychom dřevo potřebné pro výrobu získávali z lesů spravovaných metodou trvale udržitelného lesního hospodaření.

Společnost RoofLITE je držitelem certifikátu spotřebitelského řetězce dřeva PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification).

To zajišťuje transparentnost cesty dřeva počínaje lesem a hotovým výrobkem konče, a proto mohou naši zákazníci sledovat cestu dřeva "od kolébky až po hrob".

Certifikát byl vystaven třetí nezávislou organizací, a proto můžeme s jistotou prohlásit, že dřevo potřebné k výrobě pochází z lesů spravovaný


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.