Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Roman Ondrýsek: Daňový řád komentář

Učebnice/Odborná literatura

Roman Ondrýsek: Daňový řád komentář

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Autor : JUDr. Bc. Petra Nováková Ph. D., JUDr. Ing. Ondřej Lichnovský, Mgr. Ing. et Ing. Bc Roman Ondrýsek MBA, JUDr. Eva Kostolanská, Mgr. Tomáš Rozehnal, Dne 1. 1. 2011 by měl nabýt účinnosti zákon č. 280/2009 Sb., daňový řád. Z tohoto důvodu se připravuje vydání komentáře k tomuto zásadnímu zákonu. Jeho autorský ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Roman Ondrýsek: Daňový řád komentář koupíte i tady

Specifikace Roman Ondrýsek: Daňový řád komentář

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 580 Kč

Dne 1. 1. 2011 by měl nabýt účinnosti zákon č. 280/2009 Sb., daňový řád. Z tohoto důvodu jsme připravili vydání komentáře k tomuto zásadnímu zákonu. Jeho autorský tým je složen nejenom z lidí hájících ... a dál?

Produkt Roman Ondrýsek: Daňový řád komentář

Roman Ondrýsek: Daňový řád komentář - parametry

Název produktu: Roman Ondrýsek: Daňový řád komentář
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 580 Kč
Maximální cena: 768 Kč
Ušetríte až: 188 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Autor : JUDr. Bc. Petra Nováková Ph. D., JUDr. Ing. Ondřej Lichnovský, Mgr. Ing. et Ing. Bc Roman Ondrýsek MBA, JUDr. Eva Kostolanská, Mgr. Tomáš Rozehnal, Dne 1. 1. 2011 by měl nabýt účinnosti zákon č. 280/2009 Sb., daňový řád. Z tohoto důvodu se připravuje vydání komentáře k tomuto zásadnímu zákonu. Jeho autorský tým je složen nejenom z lidí hájících zájmy daňových subjektů na straně jedné a správců daně na straně druhé, leč také z lidí podílejících se na samotném vzniku zákona a v minulosti působících na Nejvyšším správním soudě. Autorský tým je tak v tomto ohledu velmi vyvážený. Komentář je určen zejména pro daňové poradce a pracovníky územních finančních orgánů. Tito budou s daňovým řádem, jakožto procesním předpisem upravujícím správu daní, přicházet do každodenního kontaktu. Stejně tak bude komentář přínosem pro ty poplatníky a plátce, kteří se rozhodnou v daňovém řízení nevyužít zastoupení profesionálem. Daňový řád je jedním ze zásadních procesních předpisů, který je však v praxi velmi často aplikován lidmi bez jakéhokoliv právnického vzdělání. Z tohoto důvodu bude komentář psán pro uživatele přívětivou formou, tj. bez nadbytečného užívání právnické terminologie. Důraz bude kladen na praktické dopady zákona, kdy pamatováno bude zejména na řešení všemožných situací vznikajících při správě daní, potažmo při kontaktu správců daně s daňovými subjekty. Druh sortimentu : Kniha, Daňový řád komentář, Jazyk : Čeština, Počet stran : 512 Kniha,2010


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.