Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Roman Linhart: Myslet jako včela

Knihy

Roman Linhart: Myslet jako včela

Hodnocení: 0x
  • 4

Myslet jako včela - Včelaření bez rojů a varroázy - Roman Linhart Praktický průvodce světem včel a včelaření. O včelaření byla napsána spousta knih, z nichž se většina zaměřuje na začínající včelaře. Tyto knihy v rychlém sledu proběhnou včelařským rokem a nejnutnějšími úkony včelaře. Včelař tak sice tuší, co musí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Myslet jako včela
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Roman Linhart: Myslet jako včela koupíte i tady

Specifikace Roman Linhart: Myslet jako včela

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 293 Kč

Praktický průvodce světem včel a včelaření O včelaření byla napsána spousta knih, z nichž se většina zaměřuje na začínající včelaře. Tyto knihy v rychlém sledu proběhnou včelařským rokem a nejnutnějšími úkony včelaře. Včelař tak sice tuší, co musí udělat, ale obvykle neví proč. Kniha Romana Linharta je úplně jiná: Aby bylo možné včelařit úspěšně, tedy bez rojení a chorob decimujících včelstva, je nezbytné porozumět životu včel, pochopit jeho procesy a podmíněné chování. Publikace je strukturována tak, aby » ... a dál?

Produkt Roman Linhart: Myslet jako včela

Roman Linhart: Myslet jako včela - parametry

Název produktu: Roman Linhart: Myslet jako včela
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 293 Kč
Maximální cena: 379 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Myslet jako včela - Včelaření bez rojů a varroázy - Roman Linhart Praktický průvodce světem včel a včelaření. O včelaření byla napsána spousta knih, z nichž se většina zaměřuje na začínající včelaře. Tyto knihy v rychlém sledu proběhnou včelařským rokem a nejnutnějšími úkony včelaře. Včelař tak sice tuší, co musí udělat, ale obvykle neví proč. Kniha Romana Linharta je úplně jiná: Aby bylo možné včelařit úspěšně, tedy bez rojení a chorob decimujících včelstva, je nezbytné porozumět životu včel, pochopit jeho procesy a podmíněné chování. Publikace je strukturována tak, aby teoretické poznatky z oblasti šlechtění včel a genetiky bezprostředně ústily do snadných a vysoce efektivních praktických rad, jejichž výsledkem bude úspěšné včelaření bez zbytečné chemie – zkrátka včelaření pro 21. století. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Hobby | Chovatelství | Včelařství od Mladá fronta naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.