Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Roman Kočí: Obecní samospráva v České republice

Učebnice/Odborná literatura

Roman Kočí: Obecní samospráva v České republice

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Obecní samospráva v České republice. Praktická příručka s judikaturou - Roman Kočí. Publikace přináší zevrubné pojednání o obecní samosprávě v České republice. Podrobně je popsáno postavení a fungování obce a jejích orgánů včetně ústavního vymezení obecní samosprávy, detailně je specifikována oblast ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Obecní samospráva v Čes..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Roman Kočí: Obecní samospráva v České republice koupíte i tady

Specifikace Roman Kočí: Obecní samospráva v České republice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 282 Kč

Publikace přináší zevrubné pojednání o obecní samosprávě v České republice. Podrobně je popsáno postavení a fungování obce a jejích orgánů včetně ústavního vymezení obecní samosprávy, detailně je spec ... a dál?

Produkt Roman Kočí: Obecní samospráva v České republice

Roman Kočí: Obecní samospráva v České republice - parametry

Název produktu: Roman Kočí: Obecní samospráva v České republice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 282 Kč
Maximální cena: 390 Kč
Ušetríte až: 108 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Obecní samospráva v České republice. Praktická příručka s judikaturou - Roman Kočí. Publikace přináší zevrubné pojednání o obecní samosprávě v České republice. Podrobně je popsáno postavení a fungování obce a jejích orgánů včetně ústavního vymezení obecní samosprávy, detailně je specifikována oblast samostatné a přenesené působnosti obce, v samostatné kapitole je pojednáno o právních úkonech, které obec může činit. Značnou pozornost autor věnuje i nejvyššímu orgánu obce - zastupitelstvu a důkladný rozbor je v této souvislosti věnován i postavení člena zastupitelstva obce a jeho právům a povinnostem. Publikace se rovněž zaměřuje na rozbor právních institutů, které jsou s obecní samosprávou neoddělitelně spjaty (kupř. místní referendum, stížnosti, petice, svobodný přístup k informacím, shromažďovací právo apod.). V publikaci je často využívána aktuální soudní judikatura, především rozhodnutí Ústavního soudu, Nejvyššího soudu či Nejvyššího správního soudu. Autor volí buď odkazy na příslušná soudní rozhodnutí, či jsou přímo citovány části jejich odůvodnění.Publikace je psána srozumitelnou a přehlednou formou a je v ní obsaženo mnoho praktických zkušeností jejího autora s fungováním obecní samosprávy.Publikace je určena široké odborné veřejnosti. Měla by být vítanou pomůckou pro zastupitele obcí při plnění jejich úkolů, přínosem bude bezpochyby i pro zástupce společností či organizací, které obec zakládá nebo zřizuje. Může však sloužit i jako studijní materiál a zdroj poznání daného právního odvětví. Publikace: Obecní samospráva v České republice. Praktická příručka s judikaturou - Roman Kočí. Roman KočíLegesKniha, čeština, 256 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.