Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Rolf Toman: Ars Sacra

Próza - beletrie

Rolf Toman: Ars Sacra

Hodnocení: 5x
  • 3.8

Milujete dějiny křesťanského umění? Chcete se o tomto tématu dozvědět co nejvíce a nejpřesněji? Přečtěte si knihu Ars Sacra od autora Rolfa Tomana, která se věnuje všem stylům, od antiky, přes renesanci a baroko až po klasicismus. Dozvíte se o malířích, sochařích i dalších umělcích. Jako bonus také 2 zlaté záložky. Krásné zpracování knihy, která je určena pro všechny milovníky dějin! více podrobností

Radost vám udělá:
  • 3.11143
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Ars Sacra
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Rolf Toman: Ars Sacra koupíte i tady

Specifikace Rolf Toman: Ars Sacra

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 1 990 Kč

Kniha – 800 stran, česky, pevná s přebalem lesklá. Na 800 stranách, ve dvou svazcích jsou popsány dějiny křesťanského umění od počátků až do dneška. Představeny jsou všechny epochy od pozdní antiky přes středověk, renesanci a baroko po klasicismus a moderní umění. Renomovaní odborníci nabízejí čtenáři možnost porozumět kulturněhistorickému kontextu umění ve fundovaných textech. Tito znalci představují díla architektury, sochařství, malířství a uměleckého řemesla. Text je doprovázen velkoformátovými ilustracemi a » ... a dál?

Produkt Rolf Toman: Ars Sacra

Rolf Toman: Ars Sacra - parametry

Název produktu: Rolf Toman: Ars Sacra
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 990 Kč
Maximální cena: 4 749 Kč
Ušetríte až: 2 759 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.8 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 3.8
Podrobný popis:
  • Ars Sacra - Toman Rolf Na 800 stranách jsou popsány dějiny křesťanského umění od počátků až do dneška. Představeny jsou všechny epochy od pozdní antiky přes středověk, renesanci a baroko po klasicismus a moderní umění. Renomovaní odborníci nabízejí čtenáři možnost porozumět kulturněhistorickému kontextu umění ve fundovaných textech. Tito znalci představují díla architektury, sochařství, malířství a uměleckého řemesla. Text je doprovázen velkoformátovými ilustracemi a detaily, které jsou ve skutečnosti oku návštěvníka často nepřístupné. Zvolená perspektiva navádí pozorovatele na důležité prvky. Křesťanství je nejrozšířenější náboženství na světě. ARS SACRA je poctou jeho umění a architektuře. Tato luxusní publikace, pastva pro oči, zaujme podrobnými záběry volenými speciálně s ohledem na formát knihy. Pozorovatel se přibližuje na dosah zobrazeným předmětům, často blíže než ve skutečnosti, a může zevrubně studovat detaily. Texty podložené rozsáhlým výzkumem zvou čtenáře na cestu historií a zdůrazňují významné změny v posvátném umění, architektuře a kultuře.
  • Průhledný plastikový přebal potištěný bílou barvou s vyříznutými písmeny ARS SACRA.
  • Dvě zlaté záložky (20 mm široké).
  • Dva rozkládací oltářové panely uvnitř publikace.
  • Hmotnost 11 kg, odnosné lepenkové pouzdro. z kategorie Knihy | Cizojazyčná literatura | English literature | Nonfiction | Art, Architecture and Photography od Slovart naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.