Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Rolf Eschenbach, Helmut Siller: Profesionální controlling - koncepce a nástroje

Knihy naučná literatura

Rolf Eschenbach, Helmut Siller: Profesionální controlling - koncepce a nástroje

Hodnocení: 1x
  • 4

Profesionální controlling - koncepce a nástroje - Rolf Eschenbach; Helmut Siller Pokud chcete úspěšně vést firmu a prosperovat i v náročné hospodářské situaci, musíte efektivně a profesionálně zapojit controlling do všech stupňů managementu a především do všech „životních funkcí“ společnosti. -  Kniha Profesionální ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Rolf Eschenbach, Helmut Siller: Profesionální controlling - koncepce a nástroje

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 816 Kč

Publikace: Profesionální controlling. Koncepce a nástroje 2. vydání - Rolf Eschenbach;Helmut Siller. Pokud chcete úspěšně vést firmu a prosperovat i v náročné hospodářské situaci, musíte efektivně a profesionálně zapojit controlling do všech stupňů managementu a především do všech „životních funkcí“ společnosti. Publikace: Profesionální controlling. Koncepce a nástroje 2. vydání - Rolf Eschenbach;Helmut Siller. ... a dál?

Produkt Rolf Eschenbach, Helmut Siller: Profesionální controlling - koncepce a nástroje

Rolf Eschenbach, Helmut Siller: Profesionální controlling - koncepce a nástroje - parametry

Název produktu: Rolf Eschenbach, Helmut Siller: Profesionální controlling - koncepce a nástroje
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 816 Kč
Maximální cena: 960 Kč
Ušetríte až: 144 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Profesionální controlling - koncepce a nástroje - Rolf Eschenbach; Helmut Siller Pokud chcete úspěšně vést firmu a prosperovat i v náročné hospodářské situaci, musíte efektivně a profesionálně zapojit controlling do všech stupňů managementu a především do všech „životních funkcí“ společnosti. -  Kniha Profesionální controlling představuje výsledky více než desetiletého výzkumu a předkládá úspěšné koncepce, metody a konkrétní podmínky využití controllingu v každodenní podnikové praxi. -  Součástí publikace jsou cvičné otázky a odpovědi včetně jejich řešení nebo nalézání možných cest řešení. -  Publikace je přehledně členěná pro potřeby výuky na univerzitách a odborných vysokých školách, ale je velmi dobře použitelná i pro všechny zájemce z praxe, kteří vedou firmy. -  Kniha předpokládá základní znalosti všeobecné podnikové ekonomiky účetnictví a bilancování, výpočtu nákladů, financování a investování z kategorie Knihy | Odborná literatura | Management, Marketing | Finance, Investování, Banky od Wolters Kluwer naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Kniha odráží desetiletí praktického působení autorů v oblasti controllingu a zkušenosti autorů a četných controllerů a controllerek. Kniha přednostně ukazuje, že controlling je trvale úspěšný, provádí-li se profesionálně a méně se zaměřuje na to, co všechno by měli controlleři dělat. Právě proto je možné popsat obsahově tak rozsáhlou materii, jako je controlling, relativně krátce a výstižně. Kniha je rozčleněna pro výuku bakalářského a magisterského studia na univerzitách a (odborných) vysokých školách. Předpokladem pro práci jsou předběžné znalosti studentů ve všeobecné nauce o podnikové ekonomice, účetnictví a bilancování, výpočtu nákladů, financování a o investicích. Profesionální controlling - Rolf Eschenbach, Helmut Siller od authora Rolf Eschenbach, Helmut Siller a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.