MENU

Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Rolety » Srovnání cen Roleta DEN A NOC PREMIUM BH 11 světle hnědý melír

Rolety

Roleta DEN A NOC PREMIUM BH 11 světle hnědý melír

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Rolety Noc a den  jsou ideálním a moderním způsobem jak plynule regulovat stínění ve dne a zabezpečit pocit soukromí v noci. Rolety DEN A NOC PREMIUM to je prémiová kvalita tkanin a luxusní vzhled. Šířka průhledných pruhů je 5,5 cm / plných 7,5 cm. Základní rozdíly mezi námi nabízenými ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Srovnání cen Roleta DEN A NOC PREMIUM BH 11 světle hnědý melír

Specifikace Roleta DEN A NOC PREMIUM BH 11 světle hnědý melír

Kategorie Rolety
Výrobce ZEBRASHOP
Nejnižší cena 399 Kč

Rolety DEN A NOC jsou ideálním a moderním způsobem jak plynule regulovat stínění ve dne a zabezpečit pocit soukromí v noci. Princip je založen na dvou vrstvách látky kde se střídají průhledné a neprůhledné vodorovné pruhy. Navíjením jedné vrstvy látky dochází k regulaci průniku světla. Řetízkovým ovládáním si tedy můžete navolit pruhy látky tak, aby jste v místnosti vytvořili světlo nebo tmu - je to jenom na Vás. Roletu můžete zastavit v libovolné výšce. Rolety DEN A NOC PREMIUM to » ... a dál?

Produkt Roleta DEN A NOC PREMIUM BH 11 světle hnědý melír

Roleta DEN A NOC PREMIUM BH 11 světle hnědý melír - parametry

Název produktu: Roleta DEN A NOC PREMIUM BH 11 světle hnědý melír
Výrobce: ZEBRASHOP
Minimální cena: 399 Kč
Maximální cena: 1 598 Kč
Ušetríte až: 1 199 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Rolety Noc a den  jsou ideálním a moderním způsobem jak plynule regulovat stínění ve dne a zabezpečit pocit soukromí v noci. Rolety DEN A NOC PREMIUM to je prémiová kvalita tkanin a luxusní vzhled. Šířka průhledných pruhů je 5,5 cm / plných 7,5 cm. Základní rozdíly mezi námi nabízenými roletami STANDARD / PREMIUM / PLATINUM / TRIO si můžete prohlédnout ZDE. Princip rolet DEN A NOC je založen na dvou vrstvách látky kde se střídají průhledné a neprůhledné vodorovné pruhy. Navíjením jedné vrstvy látky dochází k regulaci průniku světla.  Nevíte jakou barvu vybrat ? Doporučujeme využít naší službu VZORKY LÁTEK ZDARMA .  Všechny tkaniny DEN A NOC STANDARD částečně světlo propouští - nejsou 100% zatemňující.  Obecně ale platí, že čím tmavší tkanina, tím větší zastínění.  SROVNÁNÍ SVĚTLÉ A TMAVÉ TKANINY                            Řetízkové rolety DEN A NOC nabízíme v délkách 150 a 220 cm od šíře 43 do 140 cm. Uvedená šířka je šířka látky. Celková šířka rolety včetně bočních mechanismů  je o 5 cm širší ( 2,5 cm  z každé strany).  Jak správně zaměřit roletu si prohlédněte ZDE. Jak sestavit roletu si prohlédněte ZDE. Univerzální - na pravou i levou stranu okna. Systém ovládacího řetízku je univerzální tzn. že si sami u montáže určíte na které straně okna budete roletu ovládat. Ovládání si můžete vybrat v bílé nebo hnědé barvě.                      Pomocí řetízku si můžete roletu nastavit do libovolné polohy. Může být přes celé okno a ovládat pouze pruhy DEN/NOC nebo do poloviny okna s možností ovládat pruhy DEN/NOC.   Je to jenom na Vás.                    Součástí každé rolety jsou vodící silony pro ukotvení  na výklopných oknech.                                        Systém zavěšení na rám okna umožňuje montáž bez nutnosti vrtání ! Dle platné normy pro zajištění bezpečnosti dětí před uškrcením v nebezpečných smyčkách doporučujeme ovládací řetízek ukotvit do napínací kladky. Řetízek pak bude napnutý a ovládání jednodušší. Napínací kladky jsou součástí dadávaných rolet.                          Napínací kladky je však již třeba přilepit nebo přišroubovat. ( lepící páska a vruty jsou přiloženy ) Pokud Vám tento způsob nevyhovuje pak si můžete objednat napínací těžítka v kategorii Doplňky / náhradní díly   Montáž do zdi nebo fixního okna Nemáte možnost roletu zavěsit na okenní křídlo ? Máte fixní okna, bez možnosti otevření nebo chcete montovat do zdi ?  Pak je tady sada pro montáž do okenního rámu nebo do zdi. Tento způsob montáže je však možný pouze do šíře tkaniny 140 cm.   Zde se můžete podívat na jednoduché VIDEO NÁVODY. montážní návod                                                                                  montáž rolety do zdi      ..... a tady načerpat trochu inspirace.


Recenze Roleta DEN A NOC PREMIUM BH 11 světle hnědý melír

Přidáno: 6. dubna 2018

Přidáno: 6. dubna 2018

Přidáno: 10. listopadu 2017

Přidáno: 10. srpna 2016

Přidáno: 11. května 2016

Přidáno: 11. května 2016

Přidat recenzi pro Roleta DEN A NOC PREMIUM BH 11 světle hnědý melír

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.