MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Rodina v 21. století

Učebnice/Odborná literatura

Rodina v 21. století

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 9788086995298

Předkládáme široké veřejnosti sborník referátů z mezinárodní konference „Rodina v 21. století“, která se konala dne 14. října 2014 v Poslanecké sněmovně parlamentu České republiky pod záštitou poslankyně Niny Novákové, poslankyně Radky Maxové a poslance Jiřího Miholy, a kterou ve spolupráci s Federací žen ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77973
skladem

Jaké má kniha
Rodina v 21. století
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Rodina v 21. století

Specifikace Rodina v 21. století

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 85 Kč

Kniha – autor Kolektiv autorů, 132 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Předkládáme široké veřejnosti sborník referátů z mezinárodní konference „Rodina v 21. století“, která se konala dne 14. října 2014 v Poslanecké sněmovně parlamentu České republiky pod záštitou poslankyně Niny Novákové, poslankyně Radky Maxové a poslance Jiřího Miholy, a kterou ve spolupráci s Federací žen za světový mír a Občanským institutem pořádala Univerzální federace míru v České republice. Je to již druhý sborník z mezinárodní » ... a dál?

Produkt Rodina v 21. století

Rodina v 21. století - parametry

Název produktu: Rodina v 21. století
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 85 Kč
Maximální cena: 117 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Předkládáme široké veřejnosti sborník referátů z mezinárodní konference „Rodina v 21. století“, která se konala dne 14. října 2014 v Poslanecké sněmovně parlamentu České republiky pod záštitou poslankyně Niny Novákové, poslankyně Radky Maxové a poslance Jiřího Miholy, a kterou ve spolupráci s Federací žen za světový mír a Občanským institutem pořádala Univerzální federace míru v České republice. Je to již druhý sborník z mezinárodní konference pořádané Univerzální federací míru v Poslanecké sněmovně parlamentu ČR zabývající se tématem rodiny. Konference se konala v roce 20. výročí vyhlášení Světového dne rodiny Organizací spojených národů a navazovala na řadu podobných konferencí, setkání nebo seminářů, které se konaly na stejné téma v mnoha zemích po celé Evropě. Na konferenci vystoupili delegáti z 10 různých zemí světa a 3 kontinentů. Ve svých příspěvcích poskytli bohatou názorovou paletu a hluboký vhled na danou problematiku. (vyhlídky - problémy - řešení : sborník projevů z evropské konference pořádané dne 14. října 2014 v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR)


Přidat recenzi pro Rodina v 21. století

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.