Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Horolezecké přilby » Podobné produkty Rock Empire Galeos helma

Horolezecké přilby

Rock Empire Galeos helma cena od 0 Kč

Rock Empire Galeos helma

Hodnocení: 1x
  • 4

Přilba Rock Empire Galeos univerzální horolezecká přilba, kterou lze použít jak do stěn, tak i pro Via Ferrata.

Mammut Skywalker 2

Mammut Skywalker 2

Lezecká helma Mammut Skywalker 2 má robustní konstrukci, ergonomický tvar, dobře větrá a navíc ji lze snadno nastavit na obvod hlavy 53–61 cm. Lezecká helma Skywalker 2 od švýcarské outdoorové značky Mammut je vyrobena z tvrdého ABS plastu a vnitřní výplň »

od 792 Kč

v 7 obchodech

OCÚN Pail

OCÚN Pail

Horolezecká helma Ocún Pail – je ideální na skalní lezení i lezení v horách. Má regulovatelné nastavení obvodu hlavy. Má praktické ventilační otvory, aby se vám nepařila hlava vysoko nad kruhem a dostatečné polyesterové polstrování. Horolezecká helma Ocún »

od 979 Kč

v 5 obchodech

Singing Rock Kappa

Singing Rock Kappa

Lehká a odolná pracovní helma s inovativním designem.Skořepina z houževnatého ABS brání průniku ostrých předmětů skrz přilbu.Anatomicky tvarovaná pěnová vložka pohlcuje svou deformací případné nárazy a zaručuje pohodlné nošení přilby. Odvětrávání přilby »

od 1 026 Kč

v 9 obchodech

Petzl Meteor 2

Petzl Meteor 2

Horolezecká přilba Petzl Meteor 2 oranžová Nízká hmotnost a pohodlí činí z přilby Meteor hlavní produkt pro lezení a alpinismus. Tento model má výhodu velkých otvorů pro vynikající ventilaci. Její inovovaný nastavovací systém umožní každému lezci nastavit »

od 1 810 Kč

v 6 obchodech

Singing Rock Penta helma

Singing Rock Penta helma

Singing Rock Penta je extrémně lehká, maximálně pohodlná a plně odvětraná lezecká přilba. Pro svou lehkost a pohodlnost je ideální na sportovní lezení, pohyb a lezení v horách a na via ferraty. Penta od výrobce Singing Rock je extrémně lehká a »

od 1 499 Kč

v 8 obchodech

PETZL VERTEX BEST

PETZL VERTEX BEST

Pracovní přilba Petzl Vertex Best : pro práce ve výškách a pro zachranu lidských životů. H… Pracovní přilba Petzl Vertex Best : pro práce ve výškách a pro záchranu lidských životů. Je lehká, pohodlná, příjemně se nosí. Nastavitelná velikost. Má pevný »

od 1 717 Kč

v 7 obchodech

Petzl Alveo Vent

Petzl Alveo Vent

Pracovní helma Petzl Alveo Vent : certifikovaná pro pracovníky ve výškách  a pro záchranné práce. Má postranní slot pro připojení ochrany sluchu. Pracovní helma Petzl Alveo Vent : certifikovaná pro pracovníky ve výškách  a pro záchranné práce. Má »

od 1 573 Kč

v 6 obchodech

PETZL Picchu helma

PETZL Picchu helma

Dětstká univerzální přilba Picchu od francouzké firmy Petzl je ideální pro vaše ratolesti a to zejmnéna proto, že helma disponuje certifikací na horolezectví i cyklistiku. Dětstká univerzální přilba Picchu od francouzké firmy Petzl je ideální pro vaše »

od 978 Kč

v 8 obchodech

PETZL ELIA

PETZL ELIA

PETZL dámská přilba Elia 2016  PETZL Elia 2016 je nová odolná, univerzální dámská přilba vyvinuta a zkonstruována speciálně pro potřeby žen horolezkyň . Nabízí inovovaný systém nastavení hlavového pásku OMEGA, který je patentem firmy Petzl. Ten usnadňuje »

od 1 299 Kč

v 7 obchodech

Camp Rock Star helma

Camp Rock Star helma

Přilba pro horolezectví Camp Rock Star – horolezecká helma vyrobená klasickou technologií se vám hodí na lezení do skal, na ferraty nebo je vhodná pro hasičské závody. Má pevnou skořepinu a je možné ji snadno nastavit. Camp Rock Star – přilba »

od 895 Kč

v 6 obchodech

PETZL Meteor

PETZL Meteor

Nízká hmotnost a pohodlí činí z přilby Meteor hlavní produkt pro lezení a alpinismus. Tento model má výhodu velkých otvorů pro vynikající ventilaci. Její inovovaný nastavovací systém umožní každému lezci nastavit přilbu na svůj tvar hlavy. Přilba je dále »

od 1 811 Kč

v 5 obchodech

CAMP ARMOUR JR přilba

CAMP ARMOUR JR přilba

Camp Armour je univerzální lezecká přilba pro děti, která každého ohromí svou nízkou hmotností, funkčností a jednoduchým designem. Dětská lezecká přilba Armour od výrobce Camp má rychlý a přesný nastavovací systém a je vždy připravená k okamžitému »

od 1 179 Kč

v 5 obchodech

Camp Titan přilba

Camp Titan přilba

Titan představuje pevnost, odolnost, pohodlí a nápaditý estetický tvar narozdíl od jiných helem. Titan je vyrobena pomocí ABS plastů vstřikovaných do formy, která má speciální tvar pro optimalizaci pevnosti a trvanlivosti. Helma je bez napevno »

od 1 058 Kč

v 5 obchodech

Petzl Alveo Best

Petzl Alveo Best

Helma Petzl Alveo Best : je pracovní přilba určená pro práce ve výškách a pro záchranáře. Je lehká (345 g) a odolná. Oproti přilbě Petzl Vertex má rozdíl v deformačních zónách (Petzl Vertex má jen skořepinu a Petzl Alveo má deformační zónu »

od 1 233 Kč

v 5 obchodech

Climbing Technology Stark

Climbing Technology Stark

Climbing Technology sportovní přilba STARK Lehká a  odolná profesionální lezecká přilba  určená pro intenzivní použití. Tvar skořepiny horolezecké přilby Climbing Technology STARK byl navržen s důrazem na maximální ochranu hlavy lezce při současném »

od 1 250 Kč

ve 4 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.