Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Horolezecké přilby » Podobné produkty Rock Empire Galeos helma

Horolezecké přilby

Rock Empire Galeos helma

Hodnocení: 1x
  • 4

Přilba Rock Empire Galeos univerzální horolezecká přilba, kterou lze použít jak do stěn, tak i pro Via Ferrata.

Radost vám udělá:
  • 0
doprava zdarma
Mammut Skywalker 2

Mammut Skywalker 2

Mammut Skywalker 2 je skvěle ventilovaná helma vyrobená z extrémně tvrdého plastu. Lezecká helma Mammut Skywalker 2 má 8 ventilačních otvorů, úchyty na čelovku a díky stahovacímu kolečku (s logem Mammut) se snadno nastavuje. Tato robustní helma »

od 842 Kč

v 7 obchodech

OCÚN Pail

OCÚN Pail

Horolezecká helma Ocún Pail – je ideální na skalní lezení i lezení v horách. Má regulovatelné nastavení obvodu hlavy. Má praktické ventilační otvory, aby se vám nepařila hlava vysoko nad kruhem a dostatečné polyesterové polstrování. Horolezecká helma Ocún »

od 850 Kč

v 6 obchodech

Petzl Meteor 2

Petzl Meteor 2

Horolezecká přilba Petzl Meteor 2 oranžová Nízká hmotnost a pohodlí činí z přilby Meteor hlavní produkt pro lezení a alpinismus. Tento model má výhodu velkých otvorů pro vynikající ventilaci. Její inovovaný nastavovací systém umožní každému lezci nastavit »

od 1 810 Kč

v 6 obchodech

PETZL Picchu helma

PETZL Picchu helma

Helma dětská, odolná, vhodná pro horolezectví a cyklistiku. Helma Petzl Picchu je určena dětem, které rády zažívají dobrodružství při lezení na skalách nebo při cyklistice. Nejlepší vlastností této přilby je bezpochyby její nízká hmotnost a odolnost. Je »

od 978 Kč

v 7 obchodech

PETZL Meteor

PETZL Meteor

Helma unisex, lehká, výborně odvětraná, magnetická přezka usnadňuje zapínání. Helma Petzl Meteor 1 je určena pro všechny, kteří rádi zažívají dobrodružství při lezení a alpinismu. Nejlepší vlastností této přilby jsou velké otvory pro vynikající ventilaci. »

od 1 661 Kč

v 6 obchodech

PETZL ELIA

PETZL ELIA

PETZL dámská přilba Elia 2016  PETZL Elia 2016 je nová odolná, univerzální dámská přilba vyvinuta a zkonstruována speciálně pro potřeby žen horolezkyň . Nabízí inovovaný systém nastavení hlavového pásku OMEGA, který je patentem firmy Petzl. Ten usnadňuje »

od 1 301 Kč

v 8 obchodech

PETZL Elia přilba

PETZL Elia přilba

Dámská horolezecká přilba PETZL Elia A48BW white Přilba ELIA byla navržena a konstruována speciálně pro uspokojení ženských potřeb. Inovovaný systém nastavení hlavového pásku, OMEGA (patent Petzl), usnadňuje nasazení a sejmutí přilby a poskytuje maximální »

od 1 301 Kč

v 5 obchodech

Singing Rock Kappa

Singing Rock Kappa

Lehká a odolná pracovní helma s inovativním designem.Skořepina z houževnatého ABS brání průniku ostrých předmětů skrz přilbu.Anatomicky tvarovaná pěnová vložka pohlcuje svou deformací případné nárazy a zaručuje pohodlné nošení přilby. Odvětrávání přilby »

od 1 026 Kč

v 8 obchodech

Camp Rock Star helma

Camp Rock Star helma

Přilba pro horolezectví Camp Rock Star – horolezecká helma vyrobená klasickou technologií se vám hodí na lezení do skal, na ferraty nebo je vhodná pro hasičské závody. Má pevnou skořepinu a je možné ji snadno nastavit. Camp Rock Star – přilba »

od 900 Kč

v 7 obchodech

Petzl Elios 1

Petzl Elios 1

PETZL přilba Elios 2016 PETZL Elios je nová verze nejoblíbenějšího modelu značky Petzl . Je to univerzální přilba s nízkým profilem, která je lehká, pohodlná, odolná , dobře odvětraná a snadno se nastavuje . Oproti starší verzi má nový systém nastavování »

od 1 190 Kč

v 7 obchodech

Singing Rock Penta helma

Singing Rock Penta helma

Extrémně lehká, super-komfortní a plně odvětraná lezecká helma. To je Singing Rock Penta. Pro svou pohodlnost a lehkou konstrukci je ideální pro sportovní lezení, tradiční lezení, pohyb a lezení v horách i na via ferratách. Univerzálně nastavitelná v »

od 1 519 Kč

v 7 obchodech

Petzl Alveo Vent

Petzl Alveo Vent

Pracovní helma Petzl Alveo Vent : certifikovaná pro pracovníky ve výškách  a pro záchranné práce. Má postranní slot pro připojení ochrany sluchu. Pracovní helma Petzl Alveo Vent : certifikovaná pro pracovníky ve výškách  a pro záchranné práce. Má »

od 1 573 Kč

v 5 obchodech

PETZL VERTEX VENT

PETZL VERTEX VENT

Pohodlná odvětrávaná přilba pro výškové práce s pevným páskem pod bradou, který snižuje nebezpečí ztráty přilby během případného pádu (přezka odolává síle větší než 50daN). Šestibodová vložka se vytvaruje dle tvaru hlavy. Absorpce nárazu je dosažena »

od 1 887 Kč

v 5 obchodech

PETZL VERTEX BEST

PETZL VERTEX BEST

Pracovní přilba Petzl Vertex Best : pro práce ve výškách a pro zachranu lidských životů. H… Pracovní přilba Petzl Vertex Best : pro práce ve výškách a pro záchranu lidských životů. Je lehká, pohodlná, příjemně se nosí. Nastavitelná velikost. Má pevný »

od 1 717 Kč

v 6 obchodech

Petzl Alveo Best

Petzl Alveo Best

Helma Petzl Alveo Best : je pracovní přilba určená pro práce ve výškách a pro záchranáře. Je lehká (345 g) a odolná. Oproti přilbě Petzl Vertex má rozdíl v deformačních zónách (Petzl Vertex má jen skořepinu a Petzl Alveo má deformační zónu »

od 1 573 Kč

v 6 obchodech

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.