Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Horolezecké jištění » Srovnání cen Rock Empire Descender R.E.

Horolezecké jištění

Rock Empire Descender R.E.

Hodnocení: 1x
  • 4

Brzda samoblokující slaňovací brzda pro lana o průměru 10-12mm. Samoblokující slaňovací brzda Rock Empire Descender R. E. pro velmi přesné ovládání rychlosti sestupu, pro všechny příznivce horolezectví, ať už začátečníky, pokročilé, profesionální nebo extrémní lezce. Vyrobeno českým předním výrobcem outdoorového a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Rock Empire Descender R.E.

Kategorie Horolezecké jištění
Výrobce Rock Empire
Nejnižší cena 1 478 Kč

Descender ROCK EMPIRE. Descender je samoblokující slaňovací brzda, která je konstruována pro lana o průměru 10-12mm. Je určena pro slaňování na jednoduchém laně a pro snazší překonávání kotvicích bodů fixního lana, lano lze založit aniž by bylo nutné brzdu odepnout od postroje. Rychlost slaňování je kontrolována sevřením ruky na volném konci lana (sestup se zahajuje pomocí rukojeti na brzdě). Konstrukčně a funkčně totožná s brzdou PETZL - STOP. Technická data: - hmotnost: 325 g - norma: » ... a dál?

Produkt Rock Empire Descender R.E.

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Petzl 8003 M-XL

Petzl 8003 M-XL

od 2 177 Kč

PETZL SPIRIT

PETZL SPIRIT

od 221 Kč

Petzl Zigzag

Petzl Zigzag

od 4 690 Kč

Rock Empire Gym

Rock Empire Gym

od 195 Kč

Rock Empire Descender R.E. - parametry

Název produktu: Rock Empire Descender R.E.
Výrobce: Rock Empire
Minimální cena: 1 478 Kč
Maximální cena: 1 665 Kč
Ušetríte až: 187 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Brzda samoblokující slaňovací brzda pro lana o průměru 10-12mm. Samoblokující slaňovací brzda Rock Empire Descender R. E. pro velmi přesné ovládání rychlosti sestupu, pro všechny příznivce horolezectví, ať už začátečníky, pokročilé, profesionální nebo extrémní lezce. Vyrobeno českým předním výrobcem outdoorového a lezeckého vybavení Rock Empire. Tento pomocník pro slaňování je určen pro lana o průměru 10 - 12 mm a nabízí tak širokou škálu použitelnosti. U funkce samoblokování je lano sevřeno vačkou, pro odblokování stačí stlačit páčku. Brzda je lehká, o váze 340 g a dobře se tak přenáší a snadno se s ní manipuluje. Klíčové vlastnosti Rock Empire brzda Descender R. E.Samoblokující slaňovací brzda Rock Empire Descender R. E.Ideální pro lana o průměru 10 - 12 mmNezbytný pomocník pro všechny příznivce horolezectvíPro přesné ovládání sestupuOd českého předního výrobce outdoorového a lezeckého vybavení Rock Empire340 g Descender ROCK EMPIRE. Descender je samoblokující slaňovací brzda, která je konstruována pro lana o průměru 10-12mm. Je určena pro slaňování na jednoduchém laně a pro snazší překonávání kotvicích bodů fixního lana, lano lze založit aniž by bylo nutné brzdu odepnout od postroje. Rychlost slaňování je kontrolována sevřením ruky na volném konci lana (sestup se zahajuje pomocí rukojeti na brzdě). Konstrukčně a funkčně totožná s brzdou PETZL - STOP. Technická data:

- hmotnost: 325 g

- norma: EN341-A Tato brzda je určena pro slaňování, umožňuje velmi přesné ovládání rychlosti sestupu. Samoblokující systém působí tak, že lano je sevřeno vačkou. Pro odblokování je třeba stlačit ovládací páku. Rychlost sestupu je regulována silou stisknutí volného konce lana. Brzda má odpruženou západku na bočnici, takže ji lze umístit na lano, aniž by bylo třeba ji předtím odepnout od postroje. Výstup po laně je možný beze změny polohy brzdy, pouze s doplněním o stupadlo pro nohu a další blokant.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.