MENU

Srovnání cen » TV, DVD, foto » Drony » Srovnání cen Robot DJI RoboMaster S1, HD kamera

Drony

Robot DJI RoboMaster S1, HD kamera

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 6958265194443

RoboMaster S1 je revoluční vzdělávací robot zkonstruován pro využití potenciálu každého studenta. Je inspirován každoroční soutěží v robotice RoboMaster pořádanou společností DJI, a poskytuje uživatelům podrobné pochopení vědy, matematiky, fyziky, programování, a mnohem více díky podmanivým režimům ovládání a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.38103
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Robot DJI RoboMaster S1, HD kamera

Specifikace Robot DJI RoboMaster S1, HD kamera

Kategorie Drony
Výrobce DJI
Nejnižší cena 12 690 Kč

DJI RoboMaster S1, revoluční vzdělávací robot zkonstruován pro využití potenciálu každého studenta. ... a dál?

Produkt Robot DJI RoboMaster S1, HD kamera

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Robot DJI RoboMaster S1, HD kamera - parametry

Název produktu: Robot DJI RoboMaster S1, HD kamera
Výrobce: DJI
Minimální cena: 12 690 Kč
Maximální cena: 14 590 Kč
Ušetríte až: 1 900 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

RoboMaster S1 je revoluční vzdělávací robot zkonstruován pro využití potenciálu každého studenta. Je inspirován každoroční soutěží v robotice RoboMaster pořádanou společností DJI, a poskytuje uživatelům podrobné pochopení vědy, matematiky, fyziky, programování, a mnohem více díky podmanivým režimům ovládání a inteligentním vlastnostem. Základní vlastnosti

» 46 programovatelných komponent

» 6 programovatelných modulů umělé inteligence

» HD kamera s nízkou odezvou pro pohled z první osoby

» Programování v Scratch a Python

» Všesměrový pohon 4 kol

» Inteligentní vnímavé pancéřování

» Množství soutěžních režimů

» Inovativní praktická výuka SESTROJEN PRO VÍTĚZSTVÍ. SESTAV HO!

Konstrukce S1 je názorným příkladem efektivity strojů. S1 díky výkonné konfiguraci umožňuje tvořit a dobývat, a posouvat hranice až tam, kam se rozhodnete dojít.

Modulární konstrukce umožní sestavit S1 od základů, což zvyšuje zábavu a přináší zážitek s každou osazenou komponentou.

CHYTRÝ OVLADAČ

Dálkový ovladač díky výkonnému procesoru zajišťuje současný provoz funkcí jako přenos obrazu s nízkou odezvou, výpočet umělé inteligence, nebo programování a vyvíjení. Zároveň plynule koordinuje přenos pro vykonání ovládacích signálů.

DĚLO

Dělo S1 využívá LED osvětlení pro zvýraznění trajektorie kuličkových projektilů a infračervených paprsků. Zpětný ráz a živé ozvučení přidávají akci pohlcující atmosféru bitevního pole. Pro zvýšenou bezpečnost je pohyb a kadence děla omezena, a projektily jsou vyrobeny z netoxického gelu.

2OSÝ MECHANICKÝ GIMBAL

Rozsah otáčení gimbalu je 540 °, a rozsah klopení je 65 °, což poskytuje obsáhlé zorné pole kamery z první osoby. Zabudovaný střídavý motor s přímým pohonem spolupracuje s měřicí jednotkou (IMU) a pokročilými algoritmy tak, aby umožnil volný pohyb gimbalu s vlivem vibrací ±0,02 ° [1], a dodává zážitek s plynulým přenosem obrazu a precizním ovládáním.

VŠESMĚROVÁ KOLA

S1 je vybaven 4 Mecanum koly, každé s 12 válečky, které poskytují precizní ovládání pohybu ve všech směrech. Zavěšení přední nápravy poskytuje univerzálnější a volnější provoz.

VYSOCE VÝKONNÝ MOTOR

S1 disponuje upraveným motorem M3508I, který je vybaven integrovaným regulátorem rychlosti, poskytuje výstupní moment až 250 mNm. Lineární Hallovy sondy s pokročilými algoritmy umožňují řízení uzavřené zpětnovazební smyčky pro dosažení větší přesnosti. Další bezpečnostní mechanizmy zaručují vynikající stabilitu.

CHYTRÉ VNÍMAVÉ PANCÉŘOVÁNÍ

6 inteligentních plátů brnění kryje S1 před útoky gelových projektilů nebo infračervených paprsků. Rozhodčí systém analyzuje údaje o dopadu útoků, a začleňuje je do hry v reálném čase. UČTE SE ZÁŽITKY

RoboMaster S1 spojuje reálný svět s digitálním, a přivádí abstraktní teorie k životu díky praktickým úkonům. S1 podporuje programovací jazyky Scratch a Python, a poskytuje uživatelům špičkové a inspirující zkušenosti s matematikou, fyzikou a technologií umělé inteligence. PROGRAMOVÁNÍ SCRATCH A PYTHON

S1 podporuje programovací jazyky Scratch a Python. To vám u


Přidat recenzi pro Robot DJI RoboMaster S1, HD kamera

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.