Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen ROBITUSSIN EXPECTORANS sirup 100 ml

Léky

ROBITUSSIN EXPECTORANS sirup 100 ml

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Lék na odkašlávání, který pomáhá uvolnit hlen a zředit výměšky průdušek, takže kašel je produktivnější a dojde k uvolnění nahromaděného hlenu na hrudi. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELE ROBITUSSIN EXPECTORANS NA ODKAŠLÁVÁNÍ Guaifenesinum 100 mg/5 ml sirup Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ROBITUSSIN EXPECTORANS sirup 100 ml koupíte i tady

Specifikace ROBITUSSIN EXPECTORANS sirup 100 ml

Kategorie Léky
Výrobce WYETH-LEDERLE PHARMA
Nejnižší cena 88 Kč

Sirup na odkašlávání, který pomáhá uvolnit hlen a zředit výměšky průdušek, takže kašel je produktivnější a dojde k uvolnění nahromaděného hlenu na hrudi. ... a dál?

Produkt ROBITUSSIN EXPECTORANS sirup 100 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


ROBITUSSIN EXPECTORANS sirup 100 ml - parametry

Název produktu: ROBITUSSIN EXPECTORANS sirup 100 ml
Výrobce: WYETH-LEDERLE PHARMA
Minimální cena: 88 Kč
Maximální cena: 9 231 Kč
Ušetríte až: 9 143 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Lék na odkašlávání, který pomáhá uvolnit hlen a zředit výměšky průdušek, takže kašel je produktivnější a dojde k uvolnění nahromaděného hlenu na hrudi. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELE ROBITUSSIN EXPECTORANS NA ODKAŠLÁVÁNÍ Guaifenesinum 100 mg/5 ml sirup Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Robitussin Expectorans musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů (u dětí do 3 dnů), musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Robitussin Expectorans a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Robitussin Expectorans používat 3. Jak se Robitussin Expectorans používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Robitussin Expectorans uchovávat 6. Další informace 1. CO JE ROBITUSSIN EXPECTORANS A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Robitussin Expectorans je lék na odkašlávání, který pomáhá uvolnit hlen a zředit výměšky průdušek, takže kašel je produktivnější a dojde k uvolnění nahromaděného hlenu na hrudi. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE ROBITUSSIN EXPECTORANS POUŽÍVAT Nepoužívejte Robitussin Expectorans - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku guaifenesin nebo na kteroukoliv složku přípravku, - jestliže trpíte nemocí myasthenia gravis, - nepoužívejte u dětí do 2 let. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Robitussin Expectorans je zapotřebí: - Před použitím přípravku se poraďte s lékařem, jestliže máte chronický kašel, který se vyskytuje při kouření, nebo chronické onemocnění plic, jako je astma či emfyzém. - Jestliže kašel přetrvává déle než 7 dní (3 dny u dětí), vrátí se nebo je doprovázen horečkou, vyrážkou či neustupující bolestí hlavy, přestaňte přípravek užívat a poraďte se s lékařem. - Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. - Nepřekračujte doporučené dávkování Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval/a v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Přípravek neužívejte současně s jinými léky proti kašli. Přípravek zvyšuje účinnost léků na uklidnění a na spaní a léků, které snižují svalové napětí. Užívání přípravku Robitussin Expectorans s jídlem a pitím Během léčby přípravkem Robitussin Expectorans nesmíte pít alkoholické nápoje a užívat léky obsahující alkohol. Těhotenství a kojení Požádejte lékaře o radu, dříve než použijete tento lék. Těhotenství: Konkrétní údaje o bezpečno


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.