MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Robin S. Sharma: Mudrc, surfař a byznysmenka

Próza - beletrie

Robin S. Sharma: Mudrc, surfař a byznysmenka

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087067192

MUDRC, SURFAŘ A BYZNYSMENKA Robin S. Sharma. Nová knížka autora světoznámého bestselleru Mnich, který prodal své ferrari vypráví příběh Jacka Valentina, jehož životní cesta se v mnohém podobá životní pouti každého z nás. Jack se cítil lidsky hluboce nespokojený a nenaplněný, a proto se vydal pátrat po moudrosti, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Mudrc, surfař a byznysm..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Robin S. Sharma: Mudrc, surfař a byznysmenka

Čerstvá hodnocení Robin S. Sharma: Mudrc, surfař a byznysmenka

  • 5

Skippy80, 25. listopadu 2015

Podle mého nejlepší Sharmova knížka. Výborná kombinace poměrně zajímavého příběhu a především výborně předložené seberozvojové texty. Bezvadná moudra pro každého, výborný dárek.


Specifikace Robin S. Sharma: Mudrc, surfař a byznysmenka

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 229 Kč

Knížka autora světoznámého bestselleru Mnich, který prodal své ferrari vypráví příběh Jacka Valentina, jehož životní cesta se v mnohém podobá životní pouti každého z nás. Jack se cítil lidsky hluboce nespokojený a nenaplněný, a proto se vydal pátrat po moudrosti, která by mu umožnila žít šťastnější, autentičtější a smysluplnější život. Díky setkání se třemi pozoruhodnými průvodci a učiteli - mudrcem, surfařem a byznysmenkou - objevuje Jack mocnou životní filozofii, s jejíž pomocí dokáže radikálně proměnit svou » ... a dál?

Produkt Robin S. Sharma: Mudrc, surfař a byznysmenka

Robin S. Sharma: Mudrc, surfař a byznysmenka - parametry

Název produktu: Robin S. Sharma: Mudrc, surfař a byznysmenka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

MUDRC, SURFAŘ A BYZNYSMENKA Robin S. Sharma. Nová knížka autora světoznámého bestselleru Mnich, který prodal své ferrari vypráví příběh Jacka Valentina, jehož životní cesta se v mnohém podobá životní pouti každého z nás. Jack se cítil lidsky hluboce nespokojený a nenaplněný, a proto se vydal pátrat po moudrosti, která by mu umožnila žít šťastnější, autentičtější a smysluplnější život. Díky setkání se třemi pozoruhodnými průvodci a učiteli – mudrcem, surfařem a byznysmenkou – objevuje Jack mocnou životní filozofii, s jejíž pomocí dokáže radikálně proměnit svou existenci a najít klíč k vlastnímu osudu. Na této duchovní cestě za sebepoznáním jej čeká řada zkoušek. Každá překážka ho však nakonec posune o kousek blíž k pravdě a naplnění tužeb jeho srdce. Poznání, k němuž Jack na konci své pouti dospěje, může pomoci každému, kdo se rozhodne změnit svůj způsob života a myšlení, proměnit své touhy ve skutečnost, překonat strach a obavy, které mu brání v osobnost­ním rozvoji, probudit svůj vnitřní potenciál a otevřít své srdce. „Před mnoha lety jsem byl právníkem, který se pachtil za úspěchem a všemi těmi materiálními pozlátky a věřil jsem, že právě tohle je cesta k trvalému naplnění. Jenže čím tvrději jsem dřel a čím úspěšnější jsem byl, tím víc jsem si uvědomoval, že se ve skutečnosti vůbec nic nezměnilo. Navzdory veškerému majetku, který jsem nashromáždil, zůstával člověk, jehož jsem každé ráno vídal v koupel-ně v zrcadle, stále stejný. Nebyl jsem o nic šťastnější a necítil se ani o chlup lépe. Čím víc jsem se nad stavem svého života zamýšlel, tím víc jsem si uvědomoval jakési prázdno ve svém srdci. Začal jsem naslouchat jeho tichému hlasu, který mě nabádal, abych zanechal svého povolání a pustil se do opravdového duchovního hledání…“ (z úvodu knihy) „Otevřeně přiznávám, že svým způsobem jsem na této cestě za sebepoznáním stále pouhým začátečníkem. Vrchol jedné hory je pro mě úpatím další a má cesta za poznáním lidství je nikdy nekončícím procesem. Ostatně pravě teď, v době, kdy píši tyto řádky, procházím dalším obdobím zásadní osobní proměny a přehodnocuji své nejzákladnější hodnoty a způsob, jak vidím svět. Každý den přináší hlubší vhled, více jistoty a nová požehnání. A v tom podle mne spočívá krása nepředvídatelného odvíjení života… Pevně doufám, že budete moudrost obsaženou v této knize s chutí uvádět do života. Budete-li to, co se na následujících stránkách dozvíte, vnímat s úžasem a nadšením dítěte, objevíte jeden z nejlepších způsobů, jak vyrůst v člověka, kterým – a o tom nemám nejmenších pochyb – již nyní jste.“ (z úvodu knihy) Robin S. Sharma patří mezi nejznámější a nejrespektovanější odborníky v oblasti osobnostního rozvoje a růstu. Jeho kniha Mnich, který prodal své ferrari (česky 2009) byla přeložena do čtyřiačtyřiceti jazyků. Spisovatel Paulo Coelho ji označil za „úchvatnou knížku, která přináší potěšení i poznání“. K jeho dalším dílům patří Leadership Wisdom, Family Wisdom, Discover Your Destiny with the Monk Who Sold His Ferrari (česk


Recenze Robin S. Sharma: Mudrc, surfař a byznysmenka

Skippy80, 25. listopadu 2015Podle mého nejlepší Sharmova knížka. Výborná kombinace poměrně zajímavého příběhu a především výborně předložené seberozvojové texty. Bezvadná moudra pro každého, výborný dárek.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Robin S. Sharma: Mudrc, surfař a byznysmenka

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.