Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Robin S. Sharma: Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari

Knihy naučná literatura

Robin S. Sharma: Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari

Hodnocení: 1x
  • 4

Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari - Robin S. Sharma. V knize autora světoznámého bestselleru Mnich, který prodal své ferrari se opět setkáváme se svérázným a moudrým duchovním učitelem a mnichem Juliánem Mantlem, jenž nás tentokrát provází po cestě k sebeprobuzení, kterou sám prošel ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Juliánova cesta aneb Pu..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Robin S. Sharma: Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Robin S. Sharma: Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari

  • 5

BosáNoha80, 25. listopadu 2015

Velice inspirující kniha, která stojí za přečtení. Až si ji přečte slečna, co si ji dnes kupovala u Barviče v Brně na Masarykově, ať se mi ozve, jak se jí líbila. Nakonec jsem si vybral Čtyři dohody :-)


Specifikace Robin S. Sharma: Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 148 Kč

V nové knížce autora světoznámého bestselleru Mnich, který prodal své ferrari se opět setkáváme se svérázným a moudrým duchovním učitelem a mnichem Juliánem Mantlem, jenž nás tentokrát provází po cest ... a dál?

Produkt Robin S. Sharma: Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari

Robin S. Sharma: Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari - parametry

Název produktu: Robin S. Sharma: Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 248 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari - Robin S. Sharma. V knize autora světoznámého bestselleru Mnich, který prodal své ferrari se opět setkáváme se svérázným a moudrým duchovním učitelem a mnichem Juliánem Mantlem, jenž nás tentokrát provází po cestě k sebeprobuzení, kterou sám prošel během svého pobytu v Indii u skupiny himálajských mnichů. JULIÁNOVA CESTA přináší odpovědi na životně důležité otázky, které si klade každý z nás, kdo je ochoten vykročit na cestu k sebepoznání a naplnění svého osudu. Julián Mantle vstupuje do života Dara Sandersona, muže středního věku, který, ačkoli má na první pohled vše, co si lze přát, je vnitřně hluboce nešťastný a nenaplněný. Díky setkání s mnichem se vydává na šestiměsíční odyseu za nalezením autentického já a rozvinutím svých nevyužitých sil a vnitřního potenciálu. Tato kniha nám ukazuje, jak se naučit proměňovat touhy svého srdce ve skutečnost a začít žít životem, k němuž jsme předurčeni. Prostřednictvím názorných inspirativních poučení a rad nás vede k překonání omezujících názorů a obav, které nám brání následovat své sny, objevit a spoluvytvářet svůj osud a v konečném důsledku získat osobní svobodu, trvalý vnitřní mír a štěstí, na které máme všichni přirozené právo. Tato cesta - Juliánova cesta - odráží věčnou, archetypální cestu vůdce či hrdiny a lze ji v rozličných podobách nalézt v mnoha starodávných textech jak východní tak západní literatury. Robin S. Sharma patří mezi nejznámější a nejrespektovanější odborníky v oblasti osobnostního rozvoje a růstu. Je autorem bestsellerů Leadership Wisdom, Family Wisdom, The Saint, the Surfer and the CEO a Who Will Cry When You Die. Jeho kniha Mnich, který prodal své ferrari byla přeložena do čtyřiačtyřiceti jazyků. Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari - Robin S. Sharma od nakladatelství RYBKA Publishers - Michal Rybka v kategorii | Rozvoj osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.