MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Robin Král: Šimon chce být krotitelem

Knihy pro děti a mládež

Robin Král: Šimon chce být krotitelem

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788073678500

Šimon chce být krotitelem - Robin Král Původní cena: 215 Kč, celková sleva: 54% Našeho souseda Tima posedla pantomima, Bedřich bude beduínem, Šimon chce být krotitelem a o čem sníš ty? V této knížce si společně s dětmi můžete přečíst o dětských touhách a o hrách na povolání dospělých. Povolání skutečná, snová i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85837
skladem

Jaké má kniha
Šimon chce být krotitelem
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Robin Král: Šimon chce být krotitelem

Specifikace Robin Král: Šimon chce být krotitelem

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 89 Kč

Šimon chce být krortitelem - Robin Král Našeho souseda Tima posedla pantomima, Bedřich bude beduínem, Šimon chce být krotitelem a o čem sníš ty? V této knížce si společně s dětmi můžete přečíst o dětských touhách a o hrách na povolání dospělých. Povolání skutečná, snová i pohádková. Verše básniček pracují se zvukomalbou, přirozeně rozvíjejí slovní zásobu dětí, smysl pro rytmus a neméně důležitý smysl pro humor. Spolu s nápaditými obrázky Gabriela Filcíka mohou být malým čtenářům zdrojem poznání, výzvou ke hře, » ... a dál?

Produkt Robin Král: Šimon chce být krotitelem

Robin Král: Šimon chce být krotitelem - parametry

Název produktu: Robin Král: Šimon chce být krotitelem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Šimon chce být krotitelem - Robin Král Původní cena: 215 Kč, celková sleva: 54% Našeho souseda Tima posedla pantomima, Bedřich bude beduínem, Šimon chce být krotitelem a o čem sníš ty? V této knížce si společně s dětmi můžete přečíst o dětských touhách a o hrách na povolání dospělých. Povolání skutečná, snová i pohádková. Verše básniček pracují se zvukomalbou, přirozeně rozvíjejí slovní zásobu dětí, smysl pro rytmus a neméně důležitý smysl pro humor. Spolu s nápaditými obrázky Gabriela Filcíka mohou být malým čtenářům zdrojem poznání, výzvou ke hře, inspirací k otázkám a rozhovorům. Robin Král je absolventem oboru estetika na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a oboru tvorba textu a scénáře na Vyšší odborné škole při Konzervatoři Jaroslava Ježka. Kromě básniček pro děti i dospělé píše především písňové texty. Spolupracuje například s Divadlem Spejbla a Hurvínka nebo s kapelou Toxique. S jeho tvorbou pro děti se čtenáři mohli setkat v časopisech Sluníčko a Můj Vláček. z kategorie Knihy | Beletrie | Poezie | Česká a slovenská poezie od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Veselé básničky inspirované dětskými hrami na dospělá zaměstnání.


Přidat recenzi pro Robin Král: Šimon chce být krotitelem

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.