Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Robert Zbíral: Teorie a praxe vyjednávání v Radě Evropské unie

Knihy

Robert Zbíral: Teorie a praxe vyjednávání v Radě Evropské unie

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Teorie a praxe vyjednávání v Radě Evropské unie - Robert Zbíral. V sálech a na chodbách sídla Rady, bruselského paláce Justus Lipsius, zástupci členských států často rozhodují o směřování celé Evropy. O způsobu, jakým se tak děje, ale panuje i s ohledem na relativní uzavřenost instituce množství mýtů a polopravd. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Robert Zbíral: Teorie a praxe vyjednávání v Radě Evropské unie koupíte i tady

Specifikace Robert Zbíral: Teorie a praxe vyjednávání v Radě Evropské unie

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 166 Kč

V sálech a na chodbách sídla Rady, bruselského paláce Justus Lipsius, zástupci členských států často rozhodují o směřování celé Evropy. O způsobu, jakým se tak děje, ale panuje i s ohledem na relativn ... a dál?

Produkt Robert Zbíral: Teorie a praxe vyjednávání v Radě Evropské unie

Robert Zbíral: Teorie a praxe vyjednávání v Radě Evropské unie - parametry

Název produktu: Robert Zbíral: Teorie a praxe vyjednávání v Radě Evropské unie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 166 Kč
Maximální cena: 225 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Teorie a praxe vyjednávání v Radě Evropské unie - Robert Zbíral. V sálech a na chodbách sídla Rady, bruselského paláce Justus Lipsius, zástupci členských států často rozhodují o směřování celé Evropy. O způsobu, jakým se tak děje, ale panuje i s ohledem na relativní uzavřenost instituce množství mýtů a polopravd. Cílem nové publikace Roberta Zbírala je odpovědět na otázku, jakým způsobem zástupci členských zemí v Radě dosahují shody a jaké to může mít dopady z hlediska efektivity a legitimity.Kniha podrobně popisuje formální a neformální pravidla využívaná při vyjednávání a zkoumá, která z nich mají v praxi větší dopad. Stranou nezůstává ani otázka, jak se v Radě uplatňuje moc (vliv) a které státy mají nejsilnější pozici. Základem pro analýzu jsou zpracovaná data o zveřejněných rozhodnutích a rozsáhlý soubor primárních a sekundárních zdrojů, včetně výsledků dosud nepublikovaných výzkumů. Teorie a praxe vyjednávání v Radě Evropské unie - Robert Zbíral od nakladatelství v kategorii | Politologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Robert Zbíral, Vydavatelstvo Masarykova univerzita, Kniha,2009


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.