Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Robert Urgela: Jak dosáhnout jednotu těla a ducha

Knihy

Robert Urgela: Jak dosáhnout jednotu těla a ducha

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Jak dosáhnout jednotu těla a ducha - Cvičení pro ovládání emocí a vnitřních stavů Čchi-kung a styl Dana - Robert Urgela. Život sestává z jednoty protikladných kvalit, je harmonií různorodosti. Rovnováha znamená neupřednostňovat žádný z protikladů. Ne za každé situace je potřeba vždy vyhrát a prosazovat tak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Jaké má kniha
Jak dosáhnout jednotu t..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Robert Urgela: Jak dosáhnout jednotu těla a ducha

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 150 Kč

Publikace: Jak dosáhnout jednotu těla a ducha - Cvičení pro ovládání emocí a vnitřních stavů Čchi-kung a styl Dana - Robert Urgela. Život sestává z jednoty protikladných kvalit, je harmonií různorodosti. Rovnováha znamená neupřednostňovat žádný z protikladů. Ne za každé situace je potřeba vždy vyhrát a prosazovat tak svoje zájmy. Neodmítejme ani neodsuzujme neúspěch. Když se toto naučíme, obavy z porážky se vytratí a my ji budeme pokládat za rovnocennou výhře a s potěšením budeme přijímat to, co nám život nabízí – » ... a dál?

Produkt Robert Urgela: Jak dosáhnout jednotu těla a ducha

Robert Urgela: Jak dosáhnout jednotu těla a ducha - parametry

Název produktu: Robert Urgela: Jak dosáhnout jednotu těla a ducha
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 150 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Jak dosáhnout jednotu těla a ducha - Cvičení pro ovládání emocí a vnitřních stavů Čchi-kung a styl Dana - Robert Urgela. Život sestává z jednoty protikladných kvalit, je harmonií různorodosti. Rovnováha znamená neupřednostňovat žádný z protikladů. Ne za každé situace je potřeba vždy vyhrát a prosazovat tak svoje zájmy. Neodmítejme ani neodsuzujme neúspěch. Když se toto naučíme, obavy z porážky se vytratí a my ji budeme pokládat za rovnocennou výhře a s potěšením budeme přijímat to, co nám život nabízí – ať se jedná o výhru, nebo prohru. Podstatné je, aby náš každodenní život byl provázen radostí z každé prožité chvíle a naše skutky nebyly prováděny pro vidinu nějakého pro nás výhodného cíle, nýbrž abychom našli potěšení ze samotné činnosti – ze samotného života. Publikace: Jak dosáhnout jednotu těla a ducha - Cvičení pro ovládání emocí a vnitřních stavů Čchi-kung a styl Dana - Robert Urgela. V súčasnosti sme neustále utvrdzovaní v tom, ako dôležité je vyhrávať, a túžba po víťazstve se tiež stáva synonymom...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.