Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Robert Mládek: Postupy účtování podle IFRS IFRS Policies and Procedures

Učebnice/Odborná literatura

Robert Mládek: Postupy účtování podle IFRS IFRS Policies and Procedures

Hodnocení: 1x
  • 4

Postupy účtování podle IFRS IFRS Policies and Procedures - Robert Mládek . Jak již z názvu vyplývá, zabývají se IFRS (Mezinárodní standardy finančního výkaznictví) primárně výstupem. Lidem zvyklým na účetní systém, který začíná vzorovou účtovou osnovou, pokračuje postupy účtování a končí finančními výkazy (jejichž ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Jaké má kniha
Postupy účtování podle ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Robert Mládek: Postupy účtování podle IFRS IFRS Policies and Procedures

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 454 Kč

Publikace: Postupy účtování podle IFRS - Mládek Robert. Jak již z názvu vyplývá, zabývají se IFRS (Mezinárodní standardy finančního výkaznictví) primárně výstupem. Lidem zvyklým na účetní systém, který začíná vzorovou účtovou osnovou, pokračuje postupy účtování a končí finančními výkazy (jejichž vzhled a obsah přesně vymezuje), se systém finančního výkaznictví začínající na opačném pólu zdá občas těžko aplikovatelný.Pokud jste si přečetli IFRS a chyběla vám účtová osnova, pokud jste si přečetli knihu o IFRS » ... a dál?

Produkt Robert Mládek: Postupy účtování podle IFRS IFRS Policies and Procedures

Robert Mládek: Postupy účtování podle IFRS IFRS Policies and Procedures - parametry

Název produktu: Robert Mládek: Postupy účtování podle IFRS IFRS Policies and Procedures
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 454 Kč
Maximální cena: 470 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Postupy účtování podle IFRS IFRS Policies and Procedures - Robert Mládek . Jak již z názvu vyplývá, zabývají se IFRS (Mezinárodní standardy finančního výkaznictví) primárně výstupem. Lidem zvyklým na účetní systém, který začíná vzorovou účtovou osnovou, pokračuje postupy účtování a končí finančními výkazy (jejichž vzhled a obsah přesně vymezuje), se systém finančního výkaznictví začínající na opačném pólu zdá občas těžko aplikovatelný. Pokud jste si přečetli IFRS a chyběla vám účtová osnova, pokud jste si přečetli knihu o IFRS a chyběl vám text, který IFRS neopakoval jinými slovy, pokud místo teoretických úvah o podstatě výkaznictví preferujete spíše praktický návod, Postupy účtování podle IFRS by na vašem stole chybět neměly. Samozřejmě tato publikace samotné IFRS nenahradí. To není ani její účel. Jejím cílem je vyplnit štěrbinu mezi teorii a praxí a ukázat, jak se teoretické požadavky IFRS mohou převést na každodenní Má dáti / Dal, a to co nejjednodušším způsobem. As the name implies, International Financial Reporting Standards are primarily concerned with providing useful information to financial statement users. For people accustomed to accounting standards focused on procedures (accounting standards that establish charts of account, prescribe accounting procedure or define financial statements), IFRS’s principles based approach can be difficult to translate into day-to-day practice. Fortunately, as the name implies, IFRS Policies and Procedures does not deal in grand themes. Instead of an abstract discussion about the essence of financial reporting, this book talks about bread and butter, debits and credits. Obviously, IFRS Policies and Procedures is not a substitute for IFRS. Nor is it intended to be. This publication is intended as a companion to IFRS showing, in example form, how to translate principles into procedures in the simplest way possible. Postupy účtování podle IFRS IFRS Policies and Procedures - Robert Mládek od nakladatelství v kategorii | | Ekonomie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.