Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Robert Kirkman, Jay Bonansinga: Živí mrtví: Zkáza

Próza - beletrie

Robert Kirkman, Jay Bonansinga: Živí mrtví: Zkáza

Hodnocení: 1x
  • 4

The Walking Dead - Živí mrtví 5 - Zkáza - Kirkman Robert, Bonansinga Jay. Městečko Woodbury, útočiště několika desítek lidí, přežívajících ve světě zamořeném živými mrtvými, prodělává velkou změnu. Zbytky jeho obyvatel, zbaveny železné ruky Guvernéra Philipa Blakea, si budují život podle svého, pokoušejí se nastolit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Živí mrtví: Zkáza
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Robert Kirkman, Jay Bonansinga: Živí mrtví: Zkáza koupíte i tady

Specifikace Robert Kirkman, Jay Bonansinga: Živí mrtví: Zkáza

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 179 Kč

Po nečekaném Guvernérovu skonu se Lilly Caulová snaží postavit Woodbury znovu na nohy. Navzdory nedávným bouřlivým událostem zůstává městečko oázou bezpečí v moři nákazy živých mrtvých, byť chatrnou a ... a dál?

Produkt Robert Kirkman, Jay Bonansinga: Živí mrtví: Zkáza

Robert Kirkman, Jay Bonansinga: Živí mrtví: Zkáza - parametry

Název produktu: Robert Kirkman, Jay Bonansinga: Živí mrtví: Zkáza
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 326 Kč
Ušetríte až: 147 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

The Walking Dead - Živí mrtví 5 - Zkáza - Kirkman Robert, Bonansinga Jay. Městečko Woodbury, útočiště několika desítek lidí, přežívajících ve světě zamořeném živými mrtvými, prodělává velkou změnu. Zbytky jeho obyvatel, zbaveny železné ruky Guvernéra Philipa Blakea, si budují život podle svého, pokoušejí se nastolit demokratický způsob soužití, důstojné živobytí v rámci omezených možností pod vedením nezkušené a nedobrovolné vůdkyně Lilly Caulové. Potýkají se s důsledky dosavadního nešetrného hospodaření – Woodbury docházejí zdroje potravy, nástroje a hlavně tolik cenná energie. Přeživší pátrají v troskách civilizace po všem, co by se dalo využít, hledají obnovitelné zdroje, učí se existovat vlastními silami a vítají každou pomocnou ruku. Včetně zdánlivě spořádané rodiny Calvina Dupreea nebo na první pohled mírumilovné náboženské skupiny reverenda Jeremiáše, jejíž členové s nadšením přijali možnost prožít zbytek svého života v městečku… Jenže leccos nebývá tak, jak to zprvu vypadá, a pro svět ochromený nákazou živých mrtvých to platí dvojnásob! The Walking Dead - Živí mrtví 5 - Zkáza - Kirkman Robert, Bonansinga Jay od nakladatelství Baronet a. s. v kategorii | | | Horor za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: The Walking Dead / Živí mrtví 4: Zkáza - Robert Kirkman; Jay R. Bonansinga. Po nečekaném Guvernérovu skonu se Lilly Caulová snaží postavit

Woodbury znovu na nohy. Navzdory nedávným bouřlivým událostem

zůstává městečko oázou bezpečí v moři nákazy živých mrtvých, byť

chatrnou a poznamenanou pozůstatky šílené nadvlády bývalého vůdce

Philipa Blakea. Lilly a skromná skupinka přeživších jsou odhodláni

bojovat dál, i když se nad jejich osudem stahují zlověstné mraky –

blíží se masový nápor živých mrtvých, vedených neutišitelným

hladem. Městečko spojí síly se záhadnou náboženskou sektou, vedenou

charismatickým vůdcem, a Lilly znovu sní sen o lepším životě,

demokracii a přátelství.

Ale v krutém světě zamořeném živými mrtvými není vždycky všechno

tak, jak se zdá. Na povrch zvolna vyplouvá temné tajemství… Publikace: The Walking Dead / Živí mrtví 4: Zkáza - Robert Kirkman; Jay R. Bonansinga.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.