Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Robert Hugh Benson: Zrcadlo ze Shalottu

Knihy

Robert Hugh Benson: Zrcadlo ze Shalottu

Hodnocení: 1x
  • 4

Zrcadlo ze Shalottu - Robert Hughes Benson. Slavný autor Neviditelného světla či utopie Pán světa v této knize nechává vypravovat kněží příběhy, které nelze vysvětlit přirozeným způsobem. Název naráží na Tennysonovu báseň Paní ze Shalottu, která kvůli kletbě směla pozorovat skutečný svět jen v odraze v zrcadle. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88228
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Robert Hugh Benson: Zrcadlo ze Shalottu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 196 Kč

Slavný autor Neviditelného světla či utopie Pán světa v této knize nechává vypravovat kněží příběhy, které nelze vysvětlit přirozeným způsobem. Název naráží na Tennysonovu báseň Paní ze Shalottu, která kvůli kletbě směla pozorovat skutečný svět jen v odraze v zrcadle. ... a dál?

Produkt Robert Hugh Benson: Zrcadlo ze Shalottu

Robert Hugh Benson: Zrcadlo ze Shalottu - parametry

Název produktu: Robert Hugh Benson: Zrcadlo ze Shalottu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 196 Kč
Maximální cena: 225 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zrcadlo ze Shalottu - Robert Hughes Benson. Slavný autor Neviditelného světla či utopie Pán světa v této knize nechává vypravovat kněží příběhy, které nelze vysvětlit přirozeným způsobem. Název naráží na Tennysonovu báseň Paní ze Shalottu, která kvůli kletbě směla pozorovat skutečný svět jen v odraze v zrcadle. Zrcadlo ze Shalottu - Robert Hughes Benson od nakladatelství Malvern v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.