Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Robert Holman: Mikroekonomie

Učebnice/Odborná literatura

Robert Holman: Mikroekonomie

Hodnocení: 6x
  • 3.16667

2. aktualizované vydání. Obsah již druhého vydání této oblíbené učebnice makroekonomie odpovídá soudobému hlavnímu proudu ekonomie, který převládá na našich i zahraničních univerzitách. Opouští dnes již překonanou výstavbu makroekonomie na keynesiánských základech a v souladu se světovými trendy spojuje neoklasickou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.16667
skladem

Jaké má kniha
Mikroekonomie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Robert Holman: Mikroekonomie koupíte i tady

Specifikace Robert Holman: Mikroekonomie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 714 Kč

Autor : Prof. Ing. Robert Holman CSc., Nové aktualizované vydání úspěšné učebnice již tradičně využívá standardní grafické modely, ale nepoužívá matematickou formu výkladu. Obecný výklad je doplněn řadou příkladů, aplikacemi a případovými studiemi, které ukazují, jak jsou závěry ekonomické teorie potvrzovány reálným vývojem. Ekonomie tak přestává být abstraktní vědou a popisuje skutečný svět, v němž žijeme a který chceme pochopit. Většina případových studií je z českého prostředí, což činí z knihy českou učebnici » ... a dál?

Produkt Robert Holman: Mikroekonomie

Robert Holman: Mikroekonomie - parametry

Název produktu: Robert Holman: Mikroekonomie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 714 Kč
Maximální cena: 840 Kč
Ušetríte až: 126 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.16667
Podrobný popis:

2. aktualizované vydání. Obsah již druhého vydání této oblíbené učebnice makroekonomie odpovídá soudobému hlavnímu proudu ekonomie, který převládá na našich i zahraničních univerzitách. Opouští dnes již překonanou výstavbu makroekonomie na keynesiánských základech a v souladu se světovými trendy spojuje neoklasickou makroekonomii dlouhého období s keynesiánskou makroekonomií krátkodobých hospodářských výkyvů. Podstatným rysem této učebnice je výstavba makroekonomie důsledně na mikroekonomických základech. Autor učebnice, Prof. Ing. Robert Holman, CSc., je profesorem ekonomie na Fakultě národohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze. Působí též jako člen Bankovní rady ČNB.  Je autorem učebnic Ekonomie a Mikroekonomie a hlavním spoluautorem knihy Dějiny ekonomického myšlení. Je rovněž jedním z vedoucích autorů Ekonomického slovníku. Často přispívá do ekonomických periodik články zaměřenými na aktuální otázky hospodářského vývoje a hospodářské politiky. V letech 1992–1997 působil jako ekonomický poradce předsedy vlády. Své zkušenosti z té doby využil k sepětí ekonomické teorie a hospodářsko-politické praxe, což je i základním rysem této knihy. Publikace: Mikroekonomie. 2. aktualizované vydání - Holman Robert. Nové aktualizované vydání úspěšné učebnice již tradičně využívá

standardní grafické modely, ale nepoužívá matematickou formu

výkladu. Obecný výklad je doplněn řadou příkladů, aplikacemi a

případovými studiemi, které ukazují, jak jsou závěry ekonomické

teorie potvrzovány reálným vývojem. Ekonomie tak přestává být

abstraktní vědou a popisuje skutečný svět, v němž žijeme a který

chceme pochopit. Většina případových studií je z českého prostředí,

což činí z knihy českou učebnici v pravém slova smyslu. Ve srovnání

s jinými učebnicemi obsahuje tato kniha extenzivnější a hlubší

výklad mezinárodního obchodu, který je začleněn do obecného rámce

teorie směny. Věnuje rovněž více prostoru tématům, která mají

bezprostřední vztah k podnikání a k hospodářské politice. Výklad

neustrnul jen na ekonomických modelech, ale nabízí odpovědi na

aktuální otázky. Publikace: Mikroekonomie. 2. aktualizované vydání - Holman Robert. Autor: Holman Robert; Arteriální hypertenze - současné klinické trendy. II. sympozium - sborník přednášek (středně pokročilý kurz) Mikroekonomie EU40 - Beckovy ekonomické učebnice - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 592 str. - ISBN: Robert HolmanBeckovy ekonomické učebniceC.H.BECK 2007Kniha, čeština, 592 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.