Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Robert Griesbeck: Učebnice numerologie

Knihy naučná literatura

Robert Griesbeck: Učebnice numerologie

Hodnocení: 1x
  • 4

Orgonitový knoflík na mobil je určen k připevnění na zadní část mobilního přístroje. Tohoto minipomocníka ocení především ti, kdo dlouho a často telefonují. Už žádné tlaky a bolesti hlavy, hučení a pískání v uších... Orgonitový knoflík na mobil je určen k připevnění na zadní část mobilního přístroje (pomocí nálepky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Robert Griesbeck: Učebnice numerologie koupíte i tady

Specifikace Robert Griesbeck: Učebnice numerologie

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 111 Kč

Čísla umí mluvit! Máte rádi čísla? Pokud ne, pak tato kniha vás seznámí s moudrostí a magií čísel, která vás denně obklopují. Tento esoterický rádce vám poskytne fundovaný a jednoduchý přístup k pras ... a dál?

Produkt Robert Griesbeck: Učebnice numerologie

Robert Griesbeck: Učebnice numerologie - parametry

Název produktu: Robert Griesbeck: Učebnice numerologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 111 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 67 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Orgonitový knoflík na mobil je určen k připevnění na zadní část mobilního přístroje. Tohoto minipomocníka ocení především ti, kdo dlouho a často telefonují. Už žádné tlaky a bolesti hlavy, hučení a pískání v uších... Orgonitový knoflík na mobil je určen k připevnění na zadní část mobilního přístroje (pomocí nálepky na zadní straně orgonitu). Díky tomuto malému orgonitovému "knoflíku" budete moci konečně v klidu telefonovat, aniž by jste byli vystavováni pro Vaše tělo nepříznivým zářením, které způsobuje malátnost, ospalost, bolesti hlavy nebo hučení či pískání v uších. Tohoto malého pomocníka ocení především ti, kdo často a dlouho telefonují, obchodní zástupci, manažeři, telefonní operátoři, apod... Orgonit je v zahraničí již mnoho let známý a žádaný, u nás teprve od roku 2008 přichází lidem do povědomí.Orgonit je schopen neutralizovat přítomné disharmonické energie včetně patogenních zón a elektrosmogu. Prostory, kde umístíme orgonit, nejsou zbaveny původního pole patogenních zón, ale jejich negativní disharmonické působení na biochemické buněčné pochody je harmonizováno (rozdílné vlnové délky sladěny), takže již nezatěžují živý organismus u člověka, zvířat, ani rostlin.

Výraz Orgonit (materiál kumulující energii orgonu) je odvozen od výrazu Orgon, který označuje všudypřítomnou životní energii. Více informací o tématice orgonu a orgonitů naleznete pod heslem Orgonit. Jedná se o směs kovových třísek (špon, pilin, nastříhaných drátků...) zalitých v organické (epoxidové, polyesterové) pryskyřici, nebo zdravějším přírodním vosku. Organická pryskyřice i včelí vosk energii-orgon přitahuje do sebe, ale ta je zároveň uvnitř odrážena a rozptylována kovovými třískami, protože kov tuto energii neabsorbuje ale spíše odráží do okolí. Tím vzniká velmi rychlý pohyb přítomné prány, energie Orgon.

Jiné názvy pro tuto energii – Orgon - jsou Čchi, Ki, Prána, Ód a desítky dalších. Čeho je Orgonit schopen:

Neutralizuje negativní působení elektromagnetického záření vysílačů a veškeré elektroniky.

Eliminuje působení geopatogenních zón na minimum.

Čistí vodu, rybníky, řeky, studny a vodu podzemní.

Je silným zdrojem záporných iontů.

Čistí atmosféru od chemtrails, smogu, kyselých dešťů, jedovatého spadu všeho druhu.

Orgonit léčí a uzdravuje nejen lidi.

Transformuje destruktivní energie, čistí, vitalizuje a nabíjí tělo, domy, okolí živou energií.

Čistí prostory od negativních nízkých astrálních a jiných entit a forem.

Ruší psychopatogenní zóny a pole, podpoří vztahy a rodinu.

Podporuje meditace, rozjímání, různé terapie.

V kombinaci více orgonitů blízko sebe se účinek ještě umocňuje.

Více informací o orgonitech a orgonu naleznete v článku našeho slovníku pod heslem Orgonit.

LP Čísla umí vyprávět! Tato učebnice vám poskytne fundovaný a jednoduchý přístup k prastaré vědě o významu čísel. Esoterika a Astrologie v Numerologi

Čísla umí mluvit! Máte rádi čísla? Pokud ne, pak tato kniha vás seznámí s moudrostí a magií čísel, která vás denně obklopují. Tento esoterický rádce vám


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.