MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Robert Fulghum: Co jsem to proboha udělal?

Próza - beletrie

Robert Fulghum: Co jsem to proboha udělal?

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788072038695

Publikace: Co jsem to proboha udělal? - Robert Fulghum. Zbrusu nová kniha esejů mapuje, o čem Robert Fulghum přemítá v současnosti. Proslulý americký autor esejistických knih i románové pentalogie Třetí přání, který nemá televizi, mobilní telefon ani e–mail, si přece jen založil webovou stránku ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85837
skladem

Jaké má kniha
Co jsem to proboha uděl..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Robert Fulghum: Co jsem to proboha udělal?

Čerstvá hodnocení Robert Fulghum: Co jsem to proboha udělal?

  • 4

Shoorty92, 27. listopadu 2015

Kdo má rád hodně akční knihy, si určitě u Fulghuma moc nepočte. Tohle je spíš takové čtení na dobrou noc, nedá se to číst půl dne v jednom kuse. Je v tom laskavost, pohoda, dojetí, jemný humor, krásný jazyk. Dá se to číst spíš po kouskách, aby se člověk nezačal nudit.


Specifikace Robert Fulghum: Co jsem to proboha udělal?

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 213 Kč

Co jsem to proboha udělal? - Robert Fulghum Zbrusu nová kniha esejů mapuje, o čem Robert Fulghum přemítá v současnosti. Proslulý americký autor esejistických knih i románové pentalogie Třetí přání, který nemá televizi, mobilní telefon ani e–mail, si přece jen založil webovou stránku (www.robertfulghum.com), na níž pravidelně zveřejňuje ve svém deníku krátká zamyšlení nad věcmi, které ho v životě, při psaní a na cestách potkávají. Robert Fulghum vybral ty nejzajímavější postřehy, příhody a témata a upravil je pro » ... a dál?

Produkt Robert Fulghum: Co jsem to proboha udělal?

Robert Fulghum: Co jsem to proboha udělal? - parametry

Název produktu: Robert Fulghum: Co jsem to proboha udělal?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 213 Kč
Maximální cena: 213 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Co jsem to proboha udělal? - Robert Fulghum. Zbrusu nová kniha esejů mapuje, o čem Robert Fulghum přemítá v současnosti. Proslulý americký autor esejistických knih i románové pentalogie Třetí přání, který nemá televizi, mobilní telefon ani e–mail, si přece jen založil webovou stránku (www.robertfulghum.com), na níž pravidelně zveřejňuje ve svém deníku krátká zamyšlení nad věcmi, které ho v životě, při psaní a na cestách potkávají. Robert Fulghum vybral ty nejzajímavější postřehy, příhody a témata a upravil je pro knižní vydání v duchu knih, kterými se jako spisovatel v 90. letech proslavil. Publikace: Co jsem to proboha udělal? - Robert Fulghum. Robert FulghumARGO 2007Kniha, čeština, 216 stran Autor knihy Robert Fulghum, Vydavatelstvo ARGO


Recenze Robert Fulghum: Co jsem to proboha udělal?

Shoorty92, 27. listopadu 2015Kdo má rád hodně akční knihy, si určitě u Fulghuma moc nepočte. Tohle je spíš takové čtení na dobrou noc, nedá se to číst půl dne v jednom kuse. Je v tom laskavost, pohoda, dojetí, jemný humor, krásný jazyk. Dá se to číst spíš po kouskách, aby se člověk nezačal nudit.
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Robert Fulghum: Co jsem to proboha udělal?

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.