Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Robert Fulghum: Ach jo (CD)

Próza - beletrie

Robert Fulghum: Ach jo (CD)

Hodnocení: 1x
  • 4

Ach jo aneb některé postřehy z obou stran ledničky - Kolektiv "Ach jo" v žádném slovníku ani encyklopedii nenajdeme a málokdy to vidíme napsané. Ale většina z nás ten zvuk vydává každý den. A používá ho celý život./ Sbírka lehce filozofických povídek plná úvah, postřehů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82914
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Robert Fulghum: Ach jo (CD)

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 227 Kč

Publikace: Ach jo - Robert Fulghum. Ach jo v žádném slovníku ani encyklopedii nenajdeme a málokdy to vidíme napsané. Ale většina z nás ten zvuk vydává každý den. A používá ho celý život. Sbírka lehce filozofických povídek plná úvah, postřehů o životě a každodenních myšlenek nás přinutí zamyslet se nad maličkostmi. Posadit se a říct si, jaký byl náš den. Nezáleží na tom, jestli jste majitel hausbótu, zpěvák folku, pastor, obchodní agent, barman, filozof, otec svých dětí a děda své vnučky. Někdy se prostě může stát, » ... a dál?

Produkt Robert Fulghum: Ach jo (CD)

Robert Fulghum: Ach jo (CD) - parametry

Název produktu: Robert Fulghum: Ach jo (CD)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 227 Kč
Maximální cena: 254 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ach jo aneb některé postřehy z obou stran ledničky - Kolektiv "Ach jo" vžádném slovníku ani encyklopedii nenajdeme amálokdy to vidíme napsané. Ale většina znás ten zvuk vydává každý den. Apoužívá ho celý život./ Sbírka lehce filozofických povídek plná úvah, postřehů oživotě akaždodenních myšlenek nás přinutí zamyslet se nad maličkostmi. Posadit se aříct si, jaký byl náš den. Nezáleží na tom, jestli jste majitel hausbótu, zpěvák folku, pastor, obchodní agent, barman, filozof, otec svých dětí aděda své vnučky. Někdy se prostě může stát, že to není takové, jaké to bývalo. Ach jo, jak se stím vypořádat? Ach jo je volným pokračováním knih Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil vmateřské školce aUž hořela, když jsem si do ní lehal. Povídky | Nezkrácená verze na 1mp3-CD | Celková délka 4 hodiny 50 minut Nahrávka vznikla podle knihy Roberta Fulghuma Ach jo aneb některé postřehy zobou stran ledničky, vydaného nakladatelstvím Argo vroce 1996. Zanglického originálu Uh-Oh: Some Observations From Both Sides Of The Refrigerator Door, vydaného nakladatelstvím Villard Books vNew Yorku vroce 1991, přeložil Jiří Hrubý. Nahrávku vyrobila Knihovna atiskárna pro nevidomé Karla Emanuela Macana vroce 1993. Grafika Vladimír Nárožník. Grafická úprava Ondřej Fučík. Odpovědný redaktor Tomáš Výchopeň. Vydalo Tympanum s.r.o. včervnu 2013. z kategorie Audioknihy | Světová beletrie od Tympanum naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.