MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Robert Bryndza: Temné hlubiny

Knihy

Robert Bryndza: Temné hlubiny

Hodnocení: 22x
  • 3.95455
EAN: 9788027104031

Měly tam být jen důkazy k drogovému případu. Když ale detektiv šéfinspektor Erika Fosterová nařídí prohledání zatopeného lomu na okraji Londýna, hlubiny vydají kostru malého dítěte. Patří sedmileté Jessice Collinsové, která zmizela před šestadvaceti lety. Případ nebyl vyřešen. Erika počne rozplétat rodinné vztahy Collinsových a pronikat do tajemství minulosti. Brzy však pochopí, že někdo udělá všechno, aby případ nebyl vyřešen. Kdo? To prozradí Robert Bryndza a jeho bestseller Temné hlubiny. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.77882
skladem

Jaké má kniha
Temné hlubiny
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Robert Bryndza: Temné hlubiny

Čerstvá hodnocení Robert Bryndza: Temné hlubiny

  • 4

Lukáš, 6. února 2018

Knihu nemám ještě dočtenou celou (cca půlka). Čte se velice hezky, stejně jako předchozí díly. Mohu doporučit všem co mají rádi detektivky. Zajímavostí je, že autor žije se svým partnerem na Slovensku a ač se příběh odehrává v Londýně, tak hlavní hrdinka Erika Fosterová je Slovenka.


Specifikace Robert Bryndza: Temné hlubiny

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 339 Kč

Kniha – autor Robert Bryndza, 416 stran, česky, pevná s přebalem lesklá. Robert Bryndza potřetí v detektivce Temné hlubiny. A znovu ve výborné formě! Oblíbená šéfinspektorka Erika Fosterová opustila své místo z týmu vražd a nyní vyšetřuje organizované zločiny. Hledání důkazů ve velkém drogovém případu ji zavede k zatopenému lomu na okraji Londýna. Zde policejní potápěči najdou nejen heroin v hodnotě 4 000 000 liber, ale také kostru dítěte…A nebyla by to Erika Fosterová, neústupná bojovnice, aby nedala přednost » ... a dál?

Produkt Robert Bryndza: Temné hlubiny

Robert Bryndza: Temné hlubiny - parametry

Název produktu: Robert Bryndza: Temné hlubiny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 339 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.95 bodů z 5
Počet hodnocení: 22 x
Hodnocení:
  • 3.95455
Podrobný popis:

Některá tajemství mají raději zůstat hluboko skryta.... Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře. Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil… Robert Bryndza Britský autor žijící trvale na Slovensku. Jeho kniha, Dívka v ledu, které se již prodalo přes milion výtisků, byla označena jako The Wall Street Journal a USA Today bestseller. Jedná se o první díl poutavé série s vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou. I pokračování Noční lov se drží na předních příčkách prodávaných knih. Kromě této série je Robert Bryndza taktéž autorem romanticky a humorně laděných zahraničních bestsellerů.

Kniha – autor Robert Bryndza, 416 stran, česky, pevná s přebalem lesklá. Robert Bryndza potřetí v detektivce Temné hlubiny. A znovu ve výborné formě! Oblíbená šéfinspektorka Erika Fosterová opustila své místo z týmu vražd a nyní vyšetřuje organizované zločiny. Hledání důkazů ve velkém drogovém případu ji zavede k zatopenému lomu na okraji Londýna. Zde policejní potápěči najdou nejen heroin v hodnotě 4 000 000 liber, ale také kostru dítěte…A nebyla by to Erika Fosterová, neústupná bojovnice, aby nedala přednost vyšetřování smrti sedmileté holčičky, která zmizela před šestadvaceti lety. A opět to nebude lehký případ, protože si někdo nepřeje, aby byl případ vyřešen, a dělá vše pro to, aby obnovení pátrání a Eriku zastavil. I ve své třetí knize nám Robert Bryndza přináší to, na co jsme u něj zvyklí: komplikovaný případ, napětí do poslední stránky a propracované charaktery. Měli bychom však ocenit, že s každou novou knihou přichází také s novou stavbou příběhu.Po „klasické detektivce“ Dívce v led

Erica Fosterová je přeložena na protidrogové oddělení a pracuje na velkém případu pašování narkotik. Ze spolehlivého zdroje získá informace, že drogy se nacházejí na dně zatopeného lomu, který nechá prohledat. A hluboká voda vydá strašlivé tajemství - mrtvolku dítěte zabalenou v igelitovém pytli. Dívka je identifikována, její zmizení před šestadvaceti lety nebylo nikdy objasněno. Až nyní dochází k znovuotevření případu. Vyšetřování zavede Ericu a její tým do blízkosti nešťastné rodiny, která přišla před tak dlouhou dobou o malé dítě. To, co vyplývá na povrch, mělo zůstat navždy skryto. V sérii kriminálních případů s Erikou Fosterovou


Recenze Robert Bryndza: Temné hlubiny

Lukáš, 6. února 2018Knihu nemám ještě dočtenou celou (cca půlka). Čte se velice hezky, stejně jako předchozí díly. Mohu doporučit všem co mají rádi detektivky. Zajímavostí je, že autor žije se svým partnerem na Slovensku a ač se příběh odehrává v Londýně, tak hlavní hrdinka Erika Fosterová je Slovenka.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Robert Bryndza: Temné hlubiny

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.