MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Robert B. Pynsent: Pátrání po identitě

Učebnice/Odborná literatura

Robert B. Pynsent: Pátrání po identitě

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788085787405

Pátrání po identitě - Pynsent Robert B. Základním tématem knihy jsou "různé varianty vztahu jednotlivce ke kolektivu". Pojem identity je tu vztažen k dílu a postavám českých osobností jako např. V. Havel, P. J. Šafařík, J. Kollár, K. H. Borovský, J. Fučík, J. Palach. Anglický bohemista analyzuje pojetí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.80054
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Robert B. Pynsent: Pátrání po identitě

Specifikace Robert B. Pynsent: Pátrání po identitě

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 17 Kč

Pohled anglické vědy na aktualizovaný problém národní identity v knize známého a mnohdy provokujícího bohemisty a slavisty R. B. Pynsenta. Kniha se skládá ze čtyř kapitol: Pátrání po indentitě a odpov ... a dál?

Produkt Robert B. Pynsent: Pátrání po identitě

Robert B. Pynsent: Pátrání po identitě - parametry

Název produktu: Robert B. Pynsent: Pátrání po identitě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 17 Kč
Maximální cena: 34 Kč
Ušetríte až: 17 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pátrání po identitě - Pynsent Robert B. Základním tématem knihy jsou "různé varianty vztahu jednotlivce ke kolektivu". Pojem identity je tu vztažen k dílu a postavám českých osobností jako např. V. Havel, P. J. Šafařík, J. Kollár, K. H. Borovský, J. Fučík, J. Palach. Anglický bohemista analyzuje pojetí identity a ne-identity i na příkladu "mýtu Slovanstva", českých dekadentů či problému vzájemného vymezování Čechů a Slováků. z kategorie Knihy | Odborná literatura od H+H naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Publikace: Pátrání po identitě - Robert B. Pynsent. Pohled anglické vědy na aktualizovaný problém národní identity v knize známého a mnohdy provokujícího bohemisty a slavisty R. B. Pynsenta. Kniha se skládá ze čtyř kapitol: Pátrání po indentitě a odpovědnosti v díle Václava Havla, Mýtus slovanství: Pavel Josef Šafařík a Jan Kollár, Dekadentní Já, Vymezení národní identity v obraze mučedníků. Publikace: Pátrání po identitě - Robert B. Pynsent.


Přidat recenzi pro Robert B. Pynsent: Pátrání po identitě

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.