Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen RNDr. Vladimír Chlup Mechanika 3 - Jiří Bajer

Knihy

RNDr. Vladimír Chlup Mechanika 3 - Jiří Bajer

Hodnocení: 1x
  • 4

Třetí díl druhého doplněného vydání Bajerovy Mechaniky završuje jedinečný soubor tří vysokoškolských učebnic klasické mechaniky. Autor v moderním duchu a s hlubokým fyzikálním citem vysvětluje fyzikální jevy, jejichž popis usnadňuje aplikací vhodných a jasných matematických metod, řadou názorných obrázků, diagramů a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? RNDr. Vladimír Chlup Mechanika 3 - Jiří Bajer koupíte i tady

Specifikace RNDr. Vladimír Chlup Mechanika 3 - Jiří Bajer

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 409 Kč

Třetí díl druhého doplněného vydání Bajerovy Mechaniky završuje jedinečný soubor tří vysokoškolských učebnic klasické mechaniky. Autor v moderním duchu a s hlubokým fyzikálním citem vysvětluje fyzikál ... a dál?

Produkt RNDr. Vladimír Chlup Mechanika 3 - Jiří Bajer

RNDr. Vladimír Chlup Mechanika 3 - Jiří Bajer - parametry

Název produktu: RNDr. Vladimír Chlup Mechanika 3 - Jiří Bajer
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 409 Kč
Maximální cena: 465 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Třetí díl druhého doplněného vydání Bajerovy Mechaniky završuje jedinečný soubor tří vysokoškolských učebnic klasické mechaniky. Autor v moderním duchu a s hlubokým fyzikálním citem vysvětluje fyzikální jevy, jejichž popis usnadňuje aplikací vhodných a jasných matematických metod, řadou názorných obrázků, diagramů a grafů a v neposlední řadě i velkého počtu řešených příkladů. Z výkladu je patrná autorova mnohaletá zkušenost, kterou získal během jedenáctiletého přednášení mechaniky v rámci základního kurzu fyziky na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Svým obsahem a rozsahem kniha mnohdy překračuje požadavky kladené na studenty základního kurzu mechaniky a jistě podnítí zájem i specialistů z různých oblastí fyziky, kteří v ní naleznou řadu zajímavých detailů a souvislostí a také historických exkurzů, které vývoj fyziky provázely a provázejí. Kniha je rozčleněna do osmi kapitol: 1.Mechanika pružných těles 2.Statika kapalin a plynů 3.Dynamika kapalin a plynů 4.Kmity 5.Vlny

6.Disperze, anizotropie, chvění 7.Akustika 8.Vlny na vodě Mechanika 3 - Jiří Bajer od authora Jiří Bajer a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.