Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen RNDr. Vladimír Chlup Mechanika 2 - Jiří Bajer

Knihy

RNDr. Vladimír Chlup Mechanika 2 - Jiří Bajer

Hodnocení: 1x
  • 4

Druhý díl 2. doplněného vydání Bajerovy Mechaniky ve čtyřech kapitolách dokončuje a završuje všechny kapitoly klasické mechaniky: 1. Relativita pohybu a setrvačné síly 2. Dynamika soustavy hmotných bodů 3. Dynamika tuhého tělesa 4. Srážky a rázy 5. Analytická mechanika Poslední tři kapitoly, které zabírají téměř ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78788

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace RNDr. Vladimír Chlup Mechanika 2 - Jiří Bajer

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 470 Kč

Druhý díl 2. doplněného vydání Bajerovy Mechaniky ve čtyřech kapitolách dokončuje a završuje všechny kapitoly klasické mechaniky: Relativita pohybu a setrvačné síly Dynamika soustavy hmotných bodů Dynamika tuhého tělesa Srážky a rázy Analytická mechanika Poslední tři kapitoly, které zabírají téměř polovinu textu knihy, představují úvod do studia astronomie, nebeské mechaniky a gravitace: Úvod do astronomie Planety a modely kosmu Gravitace Významnou částí knihy jsou řešené úlohy, které doplňují a rozšiřují » ... a dál?

Produkt RNDr. Vladimír Chlup Mechanika 2 - Jiří Bajer

RNDr. Vladimír Chlup Mechanika 2 - Jiří Bajer - parametry

Název produktu: RNDr. Vladimír Chlup Mechanika 2 - Jiří Bajer
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 470 Kč
Maximální cena: 470 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Druhý díl 2. doplněného vydání Bajerovy Mechaniky ve čtyřech kapitolách dokončuje a završuje všechny kapitoly klasické mechaniky: 1. Relativita pohybu a setrvačné síly 2. Dynamika soustavy hmotných bodů 3. Dynamika tuhého tělesa 4. Srážky a rázy 5. Analytická mechanika Poslední tři kapitoly, které zabírají téměř polovinu textu knihy, představují úvod do studia astronomie, nebeské mechaniky a gravitace: 6. Úvod do astronomie 7. Planety a modely kosmu 8. Gravitace Významnou částí knihy jsou řešené úlohy, které doplňují a rozšiřují probíraná témata a ozřejmují praktické použití teorie. Výklad je provázen exkurzy do historie vědy a života slavných fyziků. Čtenář se tak stává svědkem událostí, které doprovázely významné objevy, které se staly základem moderní doby.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.