MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Rick Riordan: Proroctví

Knihy pro děti a mládež

Rick Riordan: Proroctví

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788025313565

Proroctví je jedním z volných pokračování série Bohové Olympu. Percy Jackson zajisté zaujme čtenáře svým dalším dobrodružstvím. V Táboře polokrevných se objevují hrdinové Jason, Piper a Leo, zárověň se záhadným proroctvím. Čeká je výprava po stopách Percyho Jacksona, který se ztratil a oni ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.15239
skladem

Jaké má kniha
Proroctví
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Rick Riordan: Proroctví

Čerstvá hodnocení Rick Riordan: Proroctví

  • 5

qvasa80, 27. listopadu 2015

Myslela jsem si, že série Bohové Olympu bude úplně o něčem jiném než Percy Jackson, ale příjemně mě překvapila. Jsou v ní nové postavy, ale také se tam objevují ty staré a knížka je opět nabitá akcí, plná překvapení a moje záliba řecké mytologie každou knížkou od pana Riordana stoupá. Opět skvělé!


Specifikace Rick Riordan: Proroctví

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 336 Kč

Vítejte zpátky v Táboře polokrevných! Volné pokračování napínavé dobrodružné série Percy Jackson právě začíná!Do Tábora polokrevných přicházejí noví hrdinové Jason, Piper a Leo. ... a dál?

Produkt Rick Riordan: Proroctví

Rick Riordan: Proroctví - parametry

Název produktu: Rick Riordan: Proroctví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 336 Kč
Maximální cena: 357 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Proroctví je jedním z volných pokračování série Bohové Olympu. Percy Jackson zajisté zaujme čtenáře svým dalším dobrodružstvím. V Táboře polokrevných se objevují hrdinové Jason, Piper a Leo, zárověň se záhadným proroctvím. Čeká je výprava po stopách Percyho Jacksona, který se ztratil a oni se ho pokusí vypátrat. Při pátrání budou řešit záhady, jako je probuzení v autobuse mezi spolužáky, které ale vůbec Percy nepoznává, ani neví jak se mezi nimi ocitnul. To je včak jen začátek podivných situací odehrávajících se v Grand Canyonu. Autor: Rick Riordan Vhodné pro děti od 15 let

Počet stran: 512

Jazyk: Čeština

Rozměry: 14,5 x 21 cm Bohové Olympu – Proroctví - Rick Riordan Není tak zlé probudit se v autobuse cestou na školní exkurzi mezi svou dívkou a nejlepším kamarádem. Pořádný malér ale je, když spolužáky nepoznáváš, nevíš ani, kdo jsi sám, a netušíš, jak ses tam vůbec ocitl! A to všechno je jenom začátek, protože na výletě v Grand Canyonu se začnou dít vážně strašlivé věci… Jason, Piper a Leo jsou nováčky v Táboře polokrevných. Čeká je nebezpečná výprava vedená záhadným proroctvím a také otázkou. Kam zmizel Percy Jackson? z kategorie Knihy | Literatura pro děti a mládež | Knihy pro mládež | Fantasy, sci-fi, horor pro mládež | Fantasy od Fragment naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Vítejte zpátky v Táboře polokrevných! Volné pokračování napínavé dobrodružné série Percy Jackson právě začíná! Do Tábora polokrevných přicházejí noví hrdinové Jason, Piper a Leo. Ale než se stačí pořádně rozkoukat, čeká je nebezpečná výprava, vedená ..


Recenze Rick Riordan: Proroctví

Přidáno: 24. května 2018

Přidáno: 19. května 2018

qvasa80, 27. listopadu 2015Myslela jsem si, že série Bohové Olympu bude úplně o něčem jiném než Percy Jackson, ale příjemně mě překvapila. Jsou v ní nové postavy, ale také se tam objevují ty staré a knížka je opět nabitá akcí, plná překvapení a moje záliba řecké mytologie každou knížkou od pana Riordana stoupá. Opět skvělé!

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Rick Riordan: Proroctví

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.