Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Rick Riordan: Hádův chrám

Knihy pro děti a mládež

Rick Riordan: Hádův chrám cena od 0 Kč

Rick Riordan: Hádův chrám

Hodnocení: 5x
  • 4

Autor : Rick Riordan, Bohové Olympu Hádův chrám napsal tvůrce Percy Jacksona Rick Riordan. Hádův chrám navazuje na předchozí díl Znamení Athény . Annabeth a Percy našli jámu vedoucí přímo do Podsvětí, kde vládne nemilosrdně Diův bratr Hádes. Ostatních pět polobohů se musí řídit Percyho pokyny a najít smrtelnou stranu ...a dál?

Rick Riordan: Hádův chrám - parametry

Název produktu: Rick Riordan: Hádův chrám
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Rick Riordan, Bohové Olympu Hádův chrám napsal tvůrce Percy Jacksona Rick Riordan. Hádův chrám navazuje na předchozí díl Znamení Athény . Annabeth a Percy našli jámu vedoucí přímo do Podsvětí, kde vládne nemilosrdně Diův bratr Hádes. Ostatních pět polobohů se musí řídit Percyho pokyny a najít smrtelnou stranu Brány smrti. Jestliže se jim podaří splnit úkol, pak mají Percy a Annabeth šanci přežít. Společně pak všech sedm polobohů zamknou Bránu z obou stran a zabrání dalšímu nárůstu Gainy moci. Jen Leo by rád věděl, jestli se jim podaří uzavřít Bránu z obou stran, jak Percy a Annabeth uniknou? Není na výběr, ani čas přemýšlet. Pokud Bránu nezavřou, bude Gaia čím dál mocnější a bude velet armádám, které nikdy nezemřou. Již během měsíce vyrazí Římští polobozi na pochod k Táboru polokrevných. A božští rodiče svým dětem nemají jak pomoci. Jsou na to sami. Sedm polokrevných, o kterých hovoří proroctví, musí zachránit svět. V knize Hádův chrám je toho v sázce mnohem víc, než jen ztráta několika osob v hlubinách Tartaru. Druh sortimentu : Kniha, Bohové Olympu Hádův chrám, Jazyk : Čeština, Počet stran : 552 Percy Jackson - Bohové Olympu - Hádův chrám - Rick Riordan . Čas se krátí… Bránu Smrti, tajemný průchod mezi světem živých a mrtvých ovládla Gaia se svými pomocníky. Zástupy nestvůr proudí na zem a chystají se převzít vládu nad světem. Přijdou Percy a jeho přátelé na to, jak bránu uzavřít? Dokáží se vrátit z hlubin Tartaru, nejtemnější části podsvětí, kterému vládne bůh mrtvých Hádes? Nebude to jednoduché! Řečtí a římští bohové nedokáží svým dětem pomoci a k Táboru polokrevných se blíží armáda římských polobohů, aby ho zničila. Sedm statečných hrdinů z proroctví musí znovu nasadit své životy za záchranu bohů, lidstva a celé civilizace. Percy Jackson - Bohové Olympu - Hádův chrám - Rick Riordan od nakladatelství FRAGMENT v kategorii | | | Fantasy za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.