Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Richard Taylor: Život s alzheimerem

Knihy naučná literatura

Richard Taylor: Život s alzheimerem

Hodnocení: 1x
  • 5

Život s alzheimerem - Pohled do srdce, duše a mysli člověka, který žije s Alzheimerovou chorobou - Richard Taylor. Co prožívá člověk postižený alzheimerem? Co se mu honí hlavou, když sleduje, jak za něj ostatní mluví, rozhodují, a dokonce i myslí? Autor, který touto chorobu sám trpí, se po počátečním šoku z diagnózy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79883

Jaké má kniha
Život s alzheimerem
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Richard Taylor: Život s alzheimerem

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 23 Kč

Publikace: Život s alzheimerem - Pohled do srdce, duše a mysli člověka, který žije s Alzheimerovou chorobou - Richard Taylor. Co prožívá člověk postižený alzheimerem? Co se mu honí hlavou, když sleduje, jak za něj ostatní mluví, rozhodují, a dokonce i myslí? Autor, který touto chorobu sám trpí, se po počátečním šoku z diagnózy rozhodl vydat svědectví ze života „těch druhých“ a začal si zapisovat své postřehy a úvahy. Věnuje se složitým problémům, jako jsou ztráta nezávislosti, změna vlastní osobnosti, » ... a dál?

Produkt Richard Taylor: Život s alzheimerem

Richard Taylor: Život s alzheimerem - parametry

Název produktu: Richard Taylor: Život s alzheimerem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 23 Kč
Maximální cena: 23 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Život s alzheimerem - Pohled do srdce, duše a mysli člověka, který žije s Alzheimerovou chorobou - Richard Taylor. Co prožívá člověk postižený alzheimerem? Co se mu honí hlavou, když sleduje, jak za něj ostatní mluví, rozhodují, a dokonce i myslí? Autor, který touto chorobu sám trpí, se po počátečním šoku z diagnózy rozhodl vydat svědectví ze života „těch druhých“ a začal si zapisovat své postřehy a úvahy. Věnuje se složitým problémům, jako jsou ztráta nezávislosti, změna vlastní osobnosti, neschopnost komunikace, vztahy s bližními, narůstající pocit nemohoucnosti a nekonečná nejistota z budoucnosti. S mrazivou upřímností přibližuje vlastní pozvolnou transformaci a mentální deterioraci a zachycuje prohlubující se propast mezi svým vnímáním reality a realitou ostatních. Život s alzheimerem - Pohled do srdce, duše a mysli člověka, který žije s Alzheimerovou chorobou - Richard Taylor od nakladatelství EUROMEDIA GROUP, k.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.