Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Richard Štěrba: Cesty za štěstím?

Knihy

Richard Štěrba: Cesty za štěstím?

Hodnocení: 0x
  • 4

Cesty za štěstím? - Štěrba Richard Dostává se nám do rukou další dílko příležitostného spisovatele Richarda Štěrby.Je autorem titulu „Chomutovská rodina za mořem“, ve kterém popsal zajímavou životní pouť Rudy a jeho rodiny po odchodu z Čech do USA. Kniha, kterou budete číst nyní, není přímým pokračováním Rudových ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Cesty za štěstím?
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Richard Štěrba: Cesty za štěstím? koupíte i tady

Specifikace Richard Štěrba: Cesty za štěstím?

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 96 Kč

Dostává se nám do rukou další dílko příležitostného spisovatele Richarda Štěrby. Je autorem titulu „Chomutovská rodina za mořem“, ve kterém popsal zajímavou životní pouť Rudy a jeho rodiny po odchodu z Čech do USA. Kniha, kterou budete číst nyní, není přímým pokračováním Rudových příběhů. V souladu s vnímavým a citlivým autorem jsou i Rudovy osudy pojaty v širším časovém i myšlenkovém rozměru. I když se v knize nenajdou nějaká výjimečná dobrodružství nebo detektivní zápletky, je zajímavé se vžít do popisovaných » ... a dál?

Produkt Richard Štěrba: Cesty za štěstím?

Richard Štěrba: Cesty za štěstím? - parametry

Název produktu: Richard Štěrba: Cesty za štěstím?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 96 Kč
Maximální cena: 135 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cesty za štěstím? - Štěrba Richard Dostává se nám do rukou další dílko příležitostného spisovatele Richarda Štěrby.Je autorem titulu „Chomutovská rodina za mořem“, ve kterém popsal zajímavou životní pouť Rudy a jeho rodiny po odchodu z Čech do USA. Kniha, kterou budete číst nyní, není přímým pokračováním Rudových příběhů. V souladu s vnímavým a citlivým autorem jsou i Rudovy osudy pojaty v širším časovém i myšlenkovém rozměru. I když se v knize nenajdou nějaká výjimečná dobrodružství nebo detektivní zápletky, je zajímavé se vžít do popisovaných situací uvedených osob. Spisovatel se chce podělit se čtenářem v konkrétních situacích o pocity bez jakéhokoliv pokusu snad někoho poučovat nebo něco vylepšovat. Jeho osobitým stylem popsané zážitky a zamyšlení určitě zaujmou a přivedou k mnohým změnám v názorech na smysl života a k úvahám, co je to vlastně štěstí. z kategorie Knihy | Beletrie | Česká a slovenská beletrie od Akcent naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.