Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Richard Platt: Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek?

Knihy pro děti a mládež

Richard Platt: Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek?

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek? - Richard Platt. Kde, kdy, co a kdo? Kde postavil Micky Mouse město? Kdy ve městech zhoustla doprava díky dvojkolákům? Která země postavila své hlavní město na špatném místě? Co je pod povrchem městských ulic? Kdo uvalil daň na jímky? Chcete-li znát ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87778
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Richard Platt: Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek?

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 51 Kč

Kde, kdy, co a kdo? Kde postavil Micky Mouse město? Kdy ve městech zhoustla doprava díky dvojkolákům? Věřili byste... že pod Londýnem teče 10 tajemných řek? a další pozoruhodnosti ze světových měst (Richard Platt) - Kde, kdy, co a kdo? Kde postavil Micky Mouse město? Kdy ve městech zhoustla doprava díky dvojkolákům? Která země postavila své hlavní město na špatném místě? Co je pod povrchem městských ulic? Kdo uvalil daň na jímky? Chcete-li znát odpovědi, čtěte v naší knize! Série Věřili byste, že … zkoumá městský » ... a dál?

Produkt Richard Platt: Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek?

Richard Platt: Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek? - parametry

Název produktu: Richard Platt: Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 51 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek? - Richard Platt. Kde, kdy, co a kdo? Kde postavil Micky Mouse město? Kdy ve městech zhoustla doprava díky dvojkolákům? Která země postavila své hlavní město na špatném místě? Co je pod povrchem městských ulic? Kdo uvalil daň na jímky? Chcete-li znát odpovědi, čtěte v naší knize! Města jsou krásným místem pro život, práci i zábavu. Mají však i své stinné stránky: mohou být přelidněná, hlučná, znečištěná a nebezpečná. Mnoho měst a velkoměst se vejde do obou kategorií. Jejich obyvatelé se učí vypořádat se všemi výzvami, které život ve městě přináší, aby mohli dosyta a svobodně užívat také všech jeho výhod. Ať už je milujete nebo nenávidíte, v každém případě jimi můžete být donekonečna fascinováni, protože jejich dějiny jsou dějinami samotného lidského života. Umělci mají ve městech domov, krutí vládcové si v nich budují své paláce a chamtiví dobyvatelé je ničí. Co je vlastně obec nebo město? Čím se liší od vesnic? Většina z nás by řekla, že velikostí, ale rozdílů je mnohem více. Obyvatelé vesnic v minulosti obhospodařovali okolní půdu a krajinu. Města byla zase domovem pro řemeslníky a jiné dělníky, kteří nepracovali na polích. Série Věřili byste, že … zkoumá městský život v průběhu staletí tak, jak jste to dosud nezažili! Publikace: Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek? - Richard Platt.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.