Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Richard Lang: Bezhlavá cesta - Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! - DVD

Učebnice/Odborná literatura

Richard Lang: Bezhlavá cesta - Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! - DVD

Hodnocení: 1x
  • 4

DVD-Bezhlavá cesta – Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! Praktický kurz sebepoznání prezentovaný Richardem Langem - Richard Lang. Dávná moudrost praví, že nejsme pouze lidské bytosti. Navenek jsme lidé, ale uvnitř máme božskou podstatu. Podle této moudrosti je smyslem života procitnutí a poznání vlastního ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Richard Lang: Bezhlavá cesta - Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! - DVD koupíte i tady

Specifikace Richard Lang: Bezhlavá cesta - Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! - DVD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Dávná moudrost praví, že nejsme pouze lidské bytosti. Navenek jsme lidé, ale uvnitř máme božskou podstatu. Podle této moudrosti je smyslem života procitnutí a poznání vlastního božského vnitřního já. ... a dál?

Produkt Richard Lang: Bezhlavá cesta - Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! - DVD

Richard Lang: Bezhlavá cesta - Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! - DVD - parametry

Název produktu: Richard Lang: Bezhlavá cesta - Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! - DVD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

DVD-Bezhlavá cesta – Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! Praktický kurz sebepoznání prezentovaný Richardem Langem - Richard Lang. Dávná moudrost praví, že nejsme pouze lidské bytosti. Navenek jsme lidé, ale uvnitř máme božskou podstatu. Podle této moudrosti je smyslem života procitnutí a poznání vlastního božského vnitřního já. Jakmile pochopíme, "kdo skutečně jsme", je náš život plný požehnání. Richard Lang v tomto filmu nežádá, ať uvěříme oné dávné moudrosti. Místo toho nás vyzývá, ať ji vyzkoušíme pomocí moderních experimentů - experimentů, jež vytvářejí kontrast mezi vnějším vzhledem a vnitřní realitou. Tím, že přímo spatříme vlastní neomezené a nadčasové centrum, své nejniternější já, máme možnost zkoumat rozmanité a hluboké dosahy vize, kterou jsme přijali. Richard Lang se v roce 1970 setkal s filozofem Douglasem Hardingem, jenž je autorem tohoto experimentálního přístupu. Od té chvíle Richard Lang zasvětil svůj život poznávání skutečnosti odhalující, kdo skutečně jsme, a předávání této vize co nejširší veřejnosti. Vydal dvě knihy (MAITREA vydala knihu Bezhlavá cesta) a CD a v mnoha zemích světa pořádá kurzy a semináře. A doufá, že tento film dovede k poznání vlastního nejniternějšího já ještě větší počet lidí. DVD-Bezhlavá cesta – Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! Praktický kurz sebepoznání prezentovaný Richardem Langem - Richard Lang od nakladatelství Maitrea v kategorii Filmy za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.