Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Richard Lang: Bezhlavá cesta - Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! - DVD

Učebnice/Odborná literatura

Richard Lang: Bezhlavá cesta - Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! - DVD

Hodnocení: 1x
  • 4

DVD-Bezhlavá cesta – Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! Praktický kurz sebepoznání prezentovaný Richardem Langem - Richard Lang. Dávná moudrost praví, že nejsme pouze lidské bytosti. Navenek jsme lidé, ale uvnitř máme božskou podstatu. Podle této moudrosti je smyslem života procitnutí a poznání vlastního ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Richard Lang: Bezhlavá cesta - Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! - DVD koupíte i tady

Specifikace Richard Lang: Bezhlavá cesta - Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! - DVD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 121 Kč

Praktický kurz sebepoznání prezentovaný Richardem Langem. Dávná moudrost praví, že nejsme pouze lidské bytosti. Navenek jsme lidé, ale uvnitř máme božskou podstatu. Podle této moudrosti je smyslem života procitnutí a poznání vlastního božského vnitřního já. Jakmile pochopíme, kdo skutečně jsme, je náš život plný požehnání. Richard Lang v tomto filmu nežádá, ať uvěříme oné dávné moudrosti. Místo toho nás vyzývá, ať ji vyzkoušíme pomocí moderních experimentů experimentů, jež vytvářejí kontrast mezi vnějším » ... a dál?

Produkt Richard Lang: Bezhlavá cesta - Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! - DVD

Richard Lang: Bezhlavá cesta - Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! - DVD - parametry

Název produktu: Richard Lang: Bezhlavá cesta - Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! - DVD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 121 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

DVD-Bezhlavá cesta – Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! Praktický kurz sebepoznání prezentovaný Richardem Langem - Richard Lang. Dávná moudrost praví, že nejsme pouze lidské bytosti. Navenek jsme lidé, ale uvnitř máme božskou podstatu. Podle této moudrosti je smyslem života procitnutí a poznání vlastního božského vnitřního já. Jakmile pochopíme, "kdo skutečně jsme", je náš život plný požehnání. Richard Lang v tomto filmu nežádá, ať uvěříme oné dávné moudrosti. Místo toho nás vyzývá, ať ji vyzkoušíme pomocí moderních experimentů - experimentů, jež vytvářejí kontrast mezi vnějším vzhledem a vnitřní realitou. Tím, že přímo spatříme vlastní neomezené a nadčasové centrum, své nejniternější já, máme možnost zkoumat rozmanité a hluboké dosahy vize, kterou jsme přijali. Richard Lang se v roce 1970 setkal s filozofem Douglasem Hardingem, jenž je autorem tohoto experimentálního přístupu. Od té chvíle Richard Lang zasvětil svůj život poznávání skutečnosti odhalující, kdo skutečně jsme, a předávání této vize co nejširší veřejnosti. Vydal dvě knihy (MAITREA vydala knihu Bezhlavá cesta) a CD a v mnoha zemích světa pořádá kurzy a semináře. A doufá, že tento film dovede k poznání vlastního nejniternějšího já ještě větší počet lidí. DVD-Bezhlavá cesta – Žijete příliš ve své hlavě? Osvoboďte se od ní! Praktický kurz sebepoznání prezentovaný Richardem Langem - Richard Lang od nakladatelství Maitrea v kategorii Filmy za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.