Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Richard Crompton: Medozvěstka

Próza - beletrie

Richard Crompton: Medozvěstka

Hodnocení: 1x
  • 4

Nairobi, 2007. Zbývá několik dnů do Vánoc a také do prezidentských voleb. Napětí v zemi stoupá s každým okamžikem…. V parku byla nalezena mrtvola krásné masajské dívky, podle všeho prostitutky, brutálně zohavená, jako by na ní někdo vykonal obřízku. Detektiv Mollel – sám Masaj – se pouští do vyšetřování, případ však ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Richard Crompton: Medozvěstka koupíte i tady

Specifikace Richard Crompton: Medozvěstka

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 239 Kč

Nairobi, 2007. Zbývá několik dnů do Vánoc a také do prezidentských voleb. Napětí v zemi stoupá s každým okamžikem V parku byla nalezena mrtvola krásné masajské dívky, podle všeho prostitutky, brutálně zohavená, jako by na ní někdo vykonal obřízku. Detektiv Mollel sám Masaj se pouští do vyšetřování, případ však zasahuje do nejvyšších kruhů keňské společnosti, proto ho detektiv musí rozplétat i proti vůli svých nadřízených. Mollela navíc sužují vnitřní běsi stále se nevyrovnal s tragickou smrtí manželky a » ... a dál?

Produkt Richard Crompton: Medozvěstka

Richard Crompton: Medozvěstka - parametry

Název produktu: Richard Crompton: Medozvěstka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nairobi, 2007. Zbývá několik dnů do Vánoc a také do prezidentských voleb. Napětí v zemi stoupá s každým okamžikem…. V parku byla nalezena mrtvola krásné masajské dívky, podle všeho prostitutky, brutálně zohavená, jako by na ní někdo vykonal obřízku. Detektiv Mollel – sám Masaj – se pouští do vyšetřování, případ však zasahuje do nejvyšších kruhů keňské společnosti, proto ho detektiv musí rozplétat i proti vůli svých nadřízených. Mollela navíc sužují vnitřní běsi – stále se nevyrovnal s tragickou smrtí manželky a nedokáže být otcem svému malému synovi... Strhující atmosférická detektivka z prostředí, kde o životě a smrti rozhoduje kmenová politika. Ukázka z textu Mollel se dívá do mladé, oválné tváře: popelavě šedý odstín musel být za života namodralou černí. Vysoké lícní kosti, vysoké čelo. Krasavice. V obou lících má nevelké kroužky, vyryté před dlouhou dobou.  Je to povědomá tvář. Mollel ji nezná osobně, ale poznává, ke kterému etniku patří: k jeho vlastnímu.  „Ano, je to Masajka,“ potvrzuje.  „Myslel jsem si to. Nevyznám se dokonale v kmenových jizvách, ale tyhle mi připadají typicky masajské. Dokážete určit klan?“  „Ne přesně. Tyhle jizvy jsou hodně obvyklé. Mohla by být ze západu: Sikirar. Matapato. Jenom mě matou ty uši.“  „Uši? Na těch nevidím nic nápadného.“  „No právě. Měla by je mít vytahané, jako já. A nahoře propíchnuté. Ale podívejte se na ty lalůčky. Má v nich jenom malé dírky, na obyčejné náušnice. Na tvářích má jizvy, jaké se dělají malým dětem, jenže chybějí kroužky v lalůčcích, které masajské dívky dostávají v dospívání. Takže je možné, že vesnici opustila, než k tomu došlo.“  „Možné to je.“  „Doklad totožnosti jste nenašel, předpokládám.“  „Jenom to, co vidíte,“ přisvědčuje Achieng. „A teď ji chci obrátit a podívat se, jestli je moje podezření správné.“  Gestem přivolává policistu, který k nim sestupuje do stoky. Patolog policistovi ukazuje, ať dívku chytí za kotníky. Trup je pořád zkroucený, a proto musejí vynaložit jisté úsilí, aby jí natáhli nohy.  Přihlížející dav zděšeně zalapá po dechu.  „Panebože,“ vydechuje Mollel.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.