Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Richard Baldwin, Charles Wyplosz: Ekonomie evropské integrace

Učebnice/Odborná literatura

Richard Baldwin, Charles Wyplosz: Ekonomie evropské integrace

Hodnocení: 1x
  • 4

Čtvrté vydání renomované publikace dává studentům VŠ, ekonomům, politologům, novinářům a dalším zájemcům o evropskou ekonomiku a integraci k dispozici srozumitelný přehled skutečností, teoretických zdůvodnění a diskusí spjatých se změnami v Evropě. Autoři vhodně propojují informace o milnících novodobé evropské ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Ekonomie evropské integ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Richard Baldwin, Charles Wyplosz: Ekonomie evropské integrace koupíte i tady

Specifikace Richard Baldwin, Charles Wyplosz: Ekonomie evropské integrace

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 199 Kč

Čtvrté vydání renomované publikace dává studentům VŠ, ekonomům, politologům, novinářům a dalším zájemcům o evropskou ekonomiku a integraci k dispozici srozumitelný přehled skutečností, teoretických zdůvodnění a diskusí spjatých s rychlými změnami v Evropě. Autoři vhodně propojují informace o milnících novodobé evropské historie, evropských institucích, právu a politice s jasnou interpretací ekonomických zákonitostí stojících za evropskou integrací. Výsledkem je zasvěcená analýza stavu, v jakém se dnes proces » ... a dál?

Produkt Richard Baldwin, Charles Wyplosz: Ekonomie evropské integrace

Richard Baldwin, Charles Wyplosz: Ekonomie evropské integrace - parametry

Název produktu: Richard Baldwin, Charles Wyplosz: Ekonomie evropské integrace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 300 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čtvrté vydání renomované publikace dává studentům VŠ, ekonomům, politologům, novinářům a dalším zájemcům o evropskou ekonomiku a integraci k dispozici srozumitelný přehled skutečností, teoretických zdůvodnění a diskusí spjatých se změnami v Evropě. Autoři vhodně propojují informace o milnících novodobé evropské historie, evropských institucích, právu a politice s jasnou interpretací ekonomických zákonitostí stojících za evropskou integrací. Výsledkem je zasvěcená analýza stavu, v jakém se dnes proces evropské integrace nachází. Čtvrté vydání knihy (druhé české) bylo velmi důkladně přepracováno a aktualizováno, aby přiblížilo nejčerstvější postup integrace do roku 2011. V poznámkách překladatelů-ekonomů z Škoda Auto a.s. Vysoká škola je částečně zachycen i rok 2012. Moderní, čtivá kniha nabízí teoretický výklad, praktické příklady a reálná data dokreslující situaci a pohled na dosud nevyřešené otázky integrace, které téma co nejblíže propojují se světem, v němž žijeme. Z obsahu Část I Historie, fakta a instituce Kapitola 1 Historie 27 Kapitola 2 Fakta, právo, instituce a rozpočet 67 Kapitola 3 Rozhodovací procedury v EU 113 Část II Mikroekonomie evropské integrace Kapitola 4 Základní mikroekonomické nástroje 143 Kapitola 5 Základy ekonomie preferenční liberalizace 163 Kapitola 6 Velikost trhu a úspory z rozsahu 189 Kapitola 7 Růstové efekty a integrace trhu výrobních faktorů 211 Kapitola 8 Ekonomická integrace, trhy práce a migrace 231 Část III Mikroekonomické politiky EU Kapitola 9 Společná zemědělská politika 263 Kapitola 10 Efekt lokalizace, ekonomická geografie a regionální politika 293 Kapitola 11 Politika na ochranu hospodářské soutěže EU a politika státní pomoci 323 Kapitola 12 Obchodní politika EU 347 Část IV Makroekonomie měnové integrace Kapitola 13 Výběr ze základů mezinárodní makroekonomie 371 Kapitola 14 Základní údaje o měnové integraci 395 Kapitola 15 Optimální měnové oblasti 419 Kapitola 16 Evropská měnová unie 451 Kapitola 17 Fiskální politika a Pakt stability a růstu 481 Kapitola 18 Euro a finanční trhy 511 Kapitola 19 Eurozóna v krizi 545


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.