Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Rich Johnson: Katastrofy – průvodce přežití

Knihy naučná literatura

Rich Johnson: Katastrofy – průvodce přežití

Hodnocení: 1x
  • 4

{rtf1ansideff0{fonttbl{f0fromanfcharset0 Times New Roman;}{f1fnil Segoe UI;}} {*generator Msftedit 5.41.21.2510;}viewkind4uc1pardlang1033f0fs24 Kdy'9e dojde ke katastrofu283?, ka'9ed'e9mu z n'e1s se mohou vyplatit dovednosti, kter'e9 n'e1m umo'9en'ed pu345?e'9e'edt.par pardlang1029f1fs18par } . Když dojde ke ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Rich Johnson: Katastrofy – průvodce přežití koupíte i tady

Specifikace Rich Johnson: Katastrofy – průvodce přežití

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 60 Kč

Když dojde ke katastrofě, každému z nás se mohou vyplatit dovednosti, které nám umožní přežít. I když nikdo nemůže být připraven na vše, každý se může naučit alespoň těm základním, nutným k vlastnímu přežití anebo k záchraně druhých. V této knize naj dete 105 takových dovedností, které jsou srozumitelně popsány a doplněny názornými kresbami a fotografiemi. Ať jde o přežití v extrémních klimatických podmínkách nebo poskytnutí první pomoci, tato kniha vám může pomoci dostat se z mnoha nepředvídaných situací, i když » ... a dál?

Produkt Rich Johnson: Katastrofy – průvodce přežití

Rich Johnson: Katastrofy – průvodce přežití - parametry

Název produktu: Rich Johnson: Katastrofy – průvodce přežití
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 60 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 139 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • {rtf1ansideff0{fonttbl{f0fromanfcharset0 Times New Roman;}{f1fnil Segoe UI;}} {
  • generator Msftedit 5.41.21.2510;}viewkind4uc1pardlang1033f0fs24 Kdy'9e dojde ke katastrofu283?, ka'9ed'e9mu z n'e1s se mohou vyplatit dovednosti, kter'e9 n'e1m umo'9en'ed pu345?e'9e'edt.par pardlang1029f1fs18par } . Když dojde ke katastrofě, každému z nás se mohou vyplatit dovednosti, které nám umožní přežít. I když nikdo nemůže být připraven na vše, každý se muže naučit alespoň tem základním, nutným k vlastnímu přežití anebo k záchraně druhých. V této knize najdete 105 takových dovedností, které jsou srozumitelně popsány a doplněny názornými kresbami a fotografiemi. Ať jde o přežití v extrémních klimatických podmínkách nebo poskytnutí první pomoci, tato kniha vám muže pomoci dostat se z mnoha nepředvídaných situací, i když už budete mít pocit, že váš život visí na vlásku!

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.