Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Rhino-Stas Galmed sprej 10 ml

Léky na dýchání

Rhino-Stas Galmed sprej 10 ml

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Ke krátkodobé léčbě k odstranění zduření nosní sliznice při rýmě, ke krátkodobé podpůrné léčbě alergické rýmy.Příbalová informace - OTCPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek RHINO-STAS Galmed ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.75969
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Rhino-Stas Galmed sprej 10 ml koupíte i tady

Specifikace Rhino-Stas Galmed sprej 10 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce STADA PHARMA
Nejnižší cena 57 Kč

Ke krátkodobé léčbě k odstranění zduření nosní sliznice při rýmě, ke krátkodobé podpůrné léčbě alergické rýmy.Příbalová informace - OTCPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek RHINO-STAS Galmed dávkovací nosní sprej dávkovací nosní sprej musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.Požádejte » ... a dál?

Produkt Rhino-Stas Galmed sprej 10 ml

Rhino-Stas Galmed sprej 10 ml - parametry

Název produktu: Rhino-Stas Galmed sprej 10 ml
Výrobce: STADA PHARMA
Minimální cena: 57 Kč
Maximální cena: 87 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Ke krátkodobé léčbě k odstranění zduření nosní sliznice při rýmě, ke krátkodobé podpůrné léčbě alergické rýmy.Příbalová informace - OTCPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek RHINO-STAS Galmed dávkovací nosní sprej dávkovací nosní sprej musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 5 dnů, neprodleně navštivte lékaře.V příbalové informaci naleznete: 1) Co je přípravek RHINO-STAS Galmed dávkovací nosní sprej a k čemu se používá2) Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek RHINO-STAS Galmed dávkovacínosní sprej užívat3) Jak se přípravek RHINO-STAS Galmed dávkovací nosní sprej užívá4) Možné nežádoucí účinky5) Uchovávání přípravku RHINO-STAS Galmed dávkovací nosní sprej6) Další informaceRHINO-STAS Galmed dávkovací nosní sprej (Xylometazolini hydrochloridum)nosní sprej, roztokLéčivou látkou je: 1 ml roztoku obsahuje 1,0 mg xylometazolini hydrochloridum (0,1%)Pomocné látky jsou: Roztok benzalkonium-chloridu 50% jako konservačního prostředku, monohydrát kyseliny citronové, dihydrát citronanu sodného, glycerol 85%, čištěná voda. Držitel rozhodnutí o registraciStada Arzneimittel AG, Stadastrasse 2-18, 61118 Bad Vilbel, NěmeckoVýrobceStada Arzneimittel AG, Stadastrasse 2-18, 61118 Bad Vilbel, Německo1.) Co je Rhino-stas Galmed dávkovací nosní sprej a k čemu se používáLék je alfasympatomimetikum, snižuje překrvení sliznice.Xylometazolin zužuje cévy, zduřelá sliznice v nosu oplaskne.Lék se používá ke krátkodobé léčbě k odstranění zduření nosní sliznice při rýmě, při záchvatovitě nastupující rýmě s vodnatou sekrecí (rhinitis vasomotorica), ke krátkodobé podpůrné léčbě alergické rýmy jako je senná rýma. 2/4U chronické rýmy se vzhledem k nebezpečí ztenčení (atrofie) nosní sliznice smí Rhino-stas používat jen na doporučení lékaře v kapitole 3.Rhino-stas Galmed dávkovací nosní sprej dávkovací nosní sprej 0,1% je určen pro dospělé a děti od 6 let.2.) Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Rhino-stas Galmed dávkovací nosní sprej užívat?Neužívejte přípravek: Přípravek nesmíte používat u: - přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku; - u suchého zánětu nosní sliznice (rhinitis sicca); - u dětí mladších než 6 let věku. Vzhledem k obsahu konzervační látky benzalkoniumchloridu nesmí být přípravek použit přiznámé přecitlivělosti na tuto látku. Kdy smíte používat Rhino-stas Galmed dávkovací nosní sprej pouze po poradě se svým lékařem? V následujících případech smí být přípravek Rhino-stas Galmed dávkovací nosní sprej používán pouze se zvýšenou opatrností. Poraďte se proto, prosím, nejdříve se svým lékařem, jestliže- užíváte léky proti depresi (inhibitory monoaminooxidázy (inhibitory MAO)) a jiné léky, kter


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.