Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Rezutková Hana, Švejdová Vlasta: Cestička do školy II, Prvouka pro 1. ročník ZŠ školy II,

Učebnice/Odborná literatura

Rezutková Hana, Švejdová Vlasta: Cestička do školy II, Prvouka pro 1. ročník ZŠ školy II,

Hodnocení: 1x
  • 4

Nové vydání Cestičky do školy II bylo upraveno v souladu s požadavky RVP ZV, má nový formát a obsahuje více konkrétních námětů pro žáky i učitele.. Nové vydání Cestičky do školy II bylo upraveno v souladu s požadavky RVP ZV, má nový formát a obsahuje více konkrétních námětů pro žáky i učitele. Součástí Cestičky do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Rezutková Hana, Švejdová Vlasta: Cestička do školy II, Prvouka pro 1. ročník ZŠ školy II, koupíte i tady

Specifikace Rezutková Hana, Švejdová Vlasta: Cestička do školy II, Prvouka pro 1. ročník ZŠ školy II,

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 34 Kč

Nové vydání Cestičky do školy I bylo upraveno v souladu s požadavky RVP ZV, má nový formát a obsahuje více konkrétních námětů pro žáky i učitele. Součástí Cestičky do školy I je kartonová příloha s obrázky a slovy, které žáci třídí a poté nalepují do učebnice. Cestička do školy I obsahuje v podstatě stejná témata jako původní verze, avšak prostor pro práci žáků byl výrazně rozšířen - žáci mají možnost do učebnice kreslit; dolepovat obrázky z kartonové přílohy; spojovat co k sobě patří. Vybranými tématy posiluje » ... a dál?

Produkt Rezutková Hana, Švejdová Vlasta: Cestička do školy II, Prvouka pro 1. ročník ZŠ školy II,

Rezutková Hana, Švejdová Vlasta: Cestička do školy II, Prvouka pro 1. ročník ZŠ školy II, - parametry

Název produktu: Rezutková Hana, Švejdová Vlasta: Cestička do školy II, Prvouka pro 1. ročník ZŠ školy II,
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 34 Kč
Maximální cena: 95 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nové vydání Cestičky do školy II bylo upraveno v souladu s požadavky RVP ZV, má nový formát a obsahuje více konkrétních námětů pro žáky i učitele.. Nové vydání Cestičky do školy II bylo upraveno v souladu s požadavky RVP ZV, má nový formát a obsahuje více konkrétních námětů pro žáky i učitele. Součástí Cestičky do školy II je kartonová příloha s obrázky a slovy, které žáci třídí a poté nalepují do učebnice. Cestička do školy II obsahuje v podstatě stejná témata jako původní verze, avšak prostor pro práci žáků byl výrazně rozšířen - žáci mají možnost do učebnice kreslit; dolepovat obrázky z kartonové přílohy; spojovat co k sobě patří; podle nabídky (vzoru psacího písma) mohou dopisovat slova či krátká slovní spojení. Pracovní sešit celkovým zaměřením navazuje na Cestičku do školy I, více se však zaměřuje na detaily a úkoly k jednotlivým obrázkům jsou konkrétnější. Obsahuje i písemná doplňovací cvičení. S oběma sešity pracují i polské školy na našem území. Doplněk: Nástěnné obrazy k prvouce pro 1. roč. (objednávkový kód 092720)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.