Rexport Rytíři První dobrodružství: Komiks, v nšmž jsi hrdinou
Rexport Rytíři První dobrodružství: Komiks, v nšmž jsi hrdinou

Rexport Rytíři První dobrodružství: Komiks, v nšmž jsi hrdinou

od 247 Kč
Kniha - 176 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá. Kniha Rytíři je komiksový gamebook, tedy komiks kombinovaný se hrou. Při čtení/hraní gamebooku prožijete s hlavními hrdiny v knize příběh, jehož průběh zavisí na vašich rozhodnutích. Kniha obsahuje list postavy, kam během čtení zaznamenáte dosažené úspěchy, získané předměty a vítězné body. Stručně lze čtení/hru komiksového gamebooku popsat tak, že následujete jednotlivé obrázky v knize. Obrázky…
Eshop.knihydobrovsky.cz
Doprava zdarma Skladem
357 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Rexport Rytíři První dobrodružství: Komiks, v nšmž jsi hrdinou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 247 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetříte až: 152 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Kniha - 176 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá. Kniha Rytíři je komiksový gamebook, tedy komiks kombinovaný se hrou. Při čtení/hraní gamebooku prožijete s hlavními hrdiny v knize příběh, jehož průběh zavisí na vašich rozhodnutích. Kniha obsahuje list postavy, kam během čtení zaznamenáte dosažené úspěchy, získané předměty a vítězné body. Stručně lze čtení/hru komiksového gamebooku popsat tak, že následujete jednotlivé obrázky v knize. Obrázky obsahují stopy, hádanky a pasti a vy se musíte rozhodnout kam a jak budete pokračovat. Při sledování obrázků sbíráte stopy a luštíte hádanky. Jako v každé hře můžete také prohrát a někdy velmi rychle. Gamebook Rytíři je o třech vesnických bratřích, kteří se toužili stát královskými rytíři. V knize se stanete jedním z těchto bratrů, se kterými se vydáte na cestu za splněním svého snu. Budete muset překonat strach, cestovat po celém království, vypořádat se s nebezpěčnými lapky a ochraňovat obyvatela království. Cesta za vysněěným pasováním na rytíře je dlouhá a jen na Rytíři - První dobrodružství Rytíři: První dobrodružství je kniha z řady Komiks, v němž jsi hrdinou, v níž se originálně spojují dva oblíbené prvky: Komiks a gamebook, tedy knihu v níž vaše rozhodnutí určují další pokračování děje. V této komiksové knize se stanete jedním ze tří mladých sedláckých bratrů, kteří se rozhodli, že se stanou rytíři. Aby toho dosáhli, musí ale obstát v rytířské zkoušce. Budete s nimi prozkoumávat neznámé končiny, bojovat s lupiči, hledat poklady a získávat zbraně a magické předměty. Je jen na vás, kam se se svým hrdinou vydáte. Jeho osud je zcela ve vašich rukou. Svou obtížností, příběhem i zpracováním je hra obzvláště vhodná pro mladší hráče od desíti let. z kategorie Knihy | Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Gamebooks, Hry na hrdiny od REXhry naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Rytíři jsou názvem dobrodružné knihy z řady Komiks. V této knize se samotný čtenář může stát hrdinou. Prvkem pro odvíjení děje je jeho aktivní rozhodování, jak postupovat. V Rytířích se čtenář stane jedním ze tří mladých sedláckých bratrů. Ti se rozhodli, že se stanou rytíři, proto musí obstát v rytířské zkoušce.

Hráč bude moct prozkoumávat neznámé krajiny, bojovat s lupiči, objevovat poklady, také bude mít možnost bude se snažit ukořistit zbraně i magické předměty. Je jen na jeho rozhodnutí, kam se vydá.

Kupte dětem zajímavý komiks!

Vhodné pro děti od 8 let Počet stran: 176 Rozměr: 21,7 x 15 x 1,7 cm

Komiks, v němž jsi hrdinou - Rytíři 2: Osudná zpráva je pokračování prvního dílu komiksového gamebooku Rytíři z edice Komiks, v němž jsi hrdinou. I tento druhý díl je primárně určen spíše mladším čtenářům, tentokráte budou mít za úkol předat zprávu od krále hraběti z Nakašu. Po cestě ale budou muset čelit mnoha nástrahám a zažijí spoustu dobrodružství. Série Komiks, v němž jsi hrdinou v sobě spojuje komiksové zpracování s gamebookem, je tedy na jen na hráčích, kterou cestou se v příběhu vydají a příběh

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Mohlo by vás také zajímat

Nejlevnější knihy Levné knihy